Sınava 1 ay kala TYT Biyolojiye başlamak mantıklı mı?

Boş yapanlara bakma, 1 ayda ayt biyolojiyi bile bitirirsin. Limit ya da benzeri el kitabın varsa önce özet tarzı konu dinle sonra ondan çalış ve test çöz ama kesinlikle ÖSYM tarzı olsun detay olmasın. 1 ayda 0'dan çok rahat 4-5-6 nete çıkarsın.

Boş yapanlara bakma, 1 ayda ayt biyolojiyi bile bitirirsin. Limit ya da benzeri el kitabın varsa önce özet tarzı konu dinle sonra ondan çalış ve test çöz ama kesinlikle ÖSYM tarzı olsun detay olmasın. 1 ayda 0'dan çok rahat 4-5-6 nete çıkarsın.
Tamam en iyisini sen biliyorsun. Biz boş yapıyoz.

Boş yapanlara bakma, 1 ayda AYT biyolojiyi bile bitirirsin. Limit ya da benzeri el kitabın varsa önce özet tarzı konu dinle sonra ondan çalış ve test çöz ama kesinlikle ÖSYM tarzı olsun detay olmasın. 1 ayda 0'dan çok rahat 4-5-6 nete çıkarsın.

Hocam mevzu aslında biyolojiyi yapamama korkum değil, mevzu Türkçem bu durumdayken biyolojiye atlamam.
Sayısal mı seçtiniz diyecektim...

Programcılık işte hocam 2 yıllık.

Tamam en iyisini sen biliyorsun. Biz boş yapıyoz.
Öncelikle hiç kimsenin mesajını okumadım ama yine de toksik yorum yapan moral bozmaya çalışan biri vardır dedim ve ağa sen takıldın ne hikmetse. Keşke üstüne alinmasaydin, ayrıca evet en iyi ben biliyorum 1 aydan kısa sürede bitirdim ve 6'da 5 ya da 6 yapıyorum var mı başka?

Öncelikle hiç kimsenin mesajını okumadım ama yine de toksik yorum yapan moral bozmaya çalışan biri vardır dedim ve ağa sen takıldın ne hikmetse. Keşke üstüne alinmasaydin, ayrıca evet en iyi ben biliyorum 1 aydan kısa sürede bitirdim ve 6'da 5 ya da 6 yapıyorum var mı başka?
Yok abicim çok teşekkür ederim aydınlandım.

Hocam mevzu aslında biyolojiyi yapamama korkum değil, mevzu Türkçem bu durumdayken biyolojiye atlamam.

Programcılık işte hocam 2 yıllık.
Resim Türkçe öyle hop 1 ayda olmaz ha temel ve okuma becerin sağlamsa çok rahat ama çoğu kişi önce bunları kazanıyor eğer sende varsa zaten sorun çekmezsin, direkt biyoloji ve kimya bak daha çabuk net artar, tabii Türkçe deneme de çözmeyi ihmal etme. Vasat bile olsan, her gün çöz artık sınava kadar ve en az 5 net etki etmezse gel yaz. Kitaba gerek yok, her gün YouTube'dan bir deneme seç ve önce sen çöz sonra izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı