Sınava raporluyken girmezsem notum ne olur?

patito

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun,Türkiye
Lise 1. sınıf öğrencisiyim yarıyıldan önceki hafta sınavımız başta yok görünüyordu. Bu yüzden memlekete dönmek için uçak biletini tatilden bir hafta öncesine almıştım. Şimdi ise iş değişti son hafta sınav olacakmış. Biletin de yanmasını istemiyorum. Bu yüzden sınava raporluyken girmeyeceğim. Girmezsem notum ilk sınav puanım mı olur? Boş mu bırakılır? 0 mı girilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise 1. sınıf öğrencisiyim yarıyıldan önceki hafta sınavımız başta yok görünüyordu. Bu yüzden memlekete dönmek için uçak biletini tatilden bir hafta öncesine almıştım. Şimdi ise iş değişti son hafta sınav olacakmış. Biletin de yanmasını istemiyorum. Bu yüzden sınava raporluyken girmeyeceğim. Girmezsem notum ilk sınav puanım mı olur? Boş mu bırakılır? 0 mı girilir?
Benim bildiğim e-okul' a ''Girmedi'' yazar, müsait olduklarında sınav yaparlar.

Öğretmenler rastgele 85 diye not girip sonradan da düzeltebilirler. G girmek zorunda değiller illaki. Belge takıntınız vs. varsa zaten konuşun halleder idaredekiler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı