Sınavda öğrenciye hakaret eden öğretmen nereye şikayet edilir?

Merhaba. Şu an lise 3'e gidiyorum ve özel okulda okuyorum. Matematik hocası 2 gün önce deneme sınavında bir konu hakkında bana beyinsiz, oğlum sende beyin yok zaten, olmayan şey çalışmaz tarzı cümleler kullandı. Ben bu şahısı nereye şikayet edebilirim?
Özel okulda hakaret yediysen müdüre ailen ile birlikte git.

Merhaba. Şu an lise 3'e gidiyorum ve özel okulda okuyorum. Matematik hocası 2 gün önce deneme sınavında bir konu hakkında bana beyinsiz, oğlum sende beyin yok zaten, olmayan şey çalışmaz tarzı cümleler kullandı. Ben bu şahısı nereye şikayet edebilirim?
Ozel okulda tir tir titremiyorlar mi, "Oglunuza arkadaslari Einstein diyor" demiyo'lar mi? Sasirdim. Mudure soylersen belki titreme olayi olur. Devlet okulunda muduru ilce Milli Egitim yonetimine sikayet edince yusuf yusuf olmustu.

Para verip hakaret görmekte ne bileyim.

Zaten hoca garip bir tip. Dönem başından itibaren çözemediği bir sorunu var benimle.(dönem başında keşke şu okuldan seni göndersek dedi suratıma 😂
Anlamadığım olay şu sınıfta sessiz sakin fazla konuşmayan birisiyim. Benimle derdi ne onu çözemedim.(dilekçe yazmayı düşünüyorum.)

Geri
Yukarı