Sınavlar 8 Marta mı ertelendi?

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Kabak tadı verdi biliyorum ama böyle bir mevzu çıktı. Ne oldu şimdi?

Son düzenleme:
Uygun görülen iller kapsamında 8 Mart'ta başlayacak. Uygun iller derken kastımız durumu iyi olan iller. Durumu iyi olmayan illere vali kısmı karar verecektir.

Tamam durumu iyi illerde 8 Mart. Durumu kötü iller ne oldu. Ben biraz kıtım şimdi Bursaya ne oldu mesela. Onlar belirsiz durum mu?

Tamam durumu iyi illerde 8 Mart. Durumu kötü iller ne oldu. Ben biraz kıtım şimdi Bursaya ne oldu mesela. Onlar belirsiz durum mu?
Pazartesi günü her şey açığa kavuşacak sanırım. Bence iptal olmalı ertelendikçe erteleniyor. Ya da sınavları yapmakta bu kadar ısrarlılarsa 2.sınavlar yapılmamalı. Çok sıkışık bir takvim olur. Eğitim öğretim yılı bitecek daha 1.sınavlar bile yapılmadı. En sağlıklısı iptal olması tabi.

Pazartesi günü her şey açığa kavuşacak sanırım. Bence iptal olmalı ertelendikçe erteleniyor. Ya da sınavları yapmakta bu kadar ısrarlılarsa 2.sınavlar yapılmamalı. Çok sıkışık bir takvim olur. Eğitim öğretim yılı bitecek daha 1.sınavlar bile yapılmadı. En sağlıklısı iptal olması tabi.
Çok haklısın. Çocuk oyuncağı oldu. Şimdi diyelim 1 Kasım'a kadar olan konuları haftaya yaptı. 2 Sınavları ne zaman yapacak. Zaten şurda kaç ay kaldı. Mart, nisan, mayıs, haziran.

Çok haklısın. Çocuk oyuncağı oldu. Şimdi diyelim 1 Kasım'a kadar olan konuları haftaya yaptı. 2 Sınavları ne zaman yapacak. Zaten şurda kaç ay kaldı. Mart, nisan, mayıs, haziran.
Sormayın hocam, bizim tarihçiye soruyorlar 2.sınav konuları nereden nereye kadar olur diye, adam geldiğimiz yere kadar dedi. O an başımdan kaynar sular döküldü işte. Bizim okulda en erken yapabildiği tarihte yapmaya çalışıyor sınavları, max 2 hafta gibi bir sürede her dersin 5 6 ünite konusunu hayatta yetiştiremem.

Geri
Yukarı