Sınavlar hakkında düşünceleriniz

Yer
Malatya
Şehrim daha geçen gün kırmızı oldu ve sınavlar hala ertelenmedi. Bugün sınavım vardı saat 2:30'da. Babamla konuştuk ve dedik işte saat 10'da PCR testi yaptırmaya giderim sonra okula geçerim diye. Ve sınavıma baktığım zaman saati 2:30'dan 8:30'a alınmış. Bu yüzden de sınavı kaçırmışım. Sınav karnemi etkilemiyordu ama okul içi performansımı etkiliyordu (Özel okul). 3 haftalık emeğim boşa gitti ve umutsuzluğa kapıldım. Telafisi de yok. Gerçekten bu okul ve sınav meselesinden sıkılmaya başladım. Böyle yaşadığınız bir an var mı?

Bizim direkt 1.5 yılımız eksik. Sanki canlı derslerden çok iyi anlıyormuşuz, hiç sorun yokmuş gibi üstüne sınav yapıyorlar bize sormadılar hiç sormaları gerekiyordu. Pqueen'e diyeceğim ki Mansur Yavaş'a şunu söyle: Ziya Bey, sınavları erteleyin lütfen. Desin ya da bu site reklamı olmasına ama change.org sitesinden oy verin imzamıydı neydi hatırlamıyorum.

Bu iş çığrından çıktı. Sınavların iptal olma olasılığı yok bunada yapacak bir şey yok.
Bizim direkt 1.5 yılımız eksik. Sanki canlı derslerden çok iyi anlıyormuşuz, hiç sorun yokmuş gibi üstüne sınav yapıyorlar bize sormadılar hiç sormaları gerekiyordu. Pqueen'e diyeceğim ki mansur yavaş'a şunu söyle: Ziya bey, sınavları erteleyin lütfen. Desin ya da bu site reklamı olmasına ama change.org sitesinden oy verin imza mıydı neydi hatırlamıyorum.

Maalesef o imza işleride işe pek yaramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı