Sınavlar iptal olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar iptal olmayacak. Vakalar da düşüyor (öyle görünüyor ben inanmıyorum) dendiğine göre kesinlikle iptal olmayacak ama iptal olmasını isteyenler için son umut yarın Bilim Kurulu toplantısı var. Elbet sınavlar sorulacaktır.
Sadece üç sınav mı? :D
Üç günde altı sınav.

Lgs sınavı normal okul sınavlarından kat ve kat daha zor bu bir.
Olayın zorlukla büyümenin hiç bir alakası yok bu iki.
Kpss ne alaka altı üstü yazılı sınavı büyük ihtimal işe başladığımızda hiç bir işimize yaramayacak buda 3.
Sağlığımızı korumak bizim en büyük hakkımız bunu elimizden alamazsınız. Ayrıca sizin nesliniz ne yaptı bu ülkeye yararlı olarak?
Son olarak sizin konularınız daha çokdu da ne oldu ne faydasını gördük?
Faydasını göreceksiniz merak etmeyin.
Olayın zorlukla büyümekle gayet de alakası var. Pandemiyi zorluk dönemi zannediyorsunuz hiç bir şey yaşamadınız. Bu ülkede parası olan insanlar bile aç kaldı bir dönem. Araştırma yapmayı bilmiyorsanız öğretebilirim(kuş gribi ve deli dana dönemi siz bebeksinizdir o zamanlar daha). Bizim neslimiz ülkeye yararlı işler yapacak merak etme. Ben projelerimin parasını kendim biriktiriyorum başkasından bize fayda yok bu ülkede. Azıcık Linkedin ve Kickstarter da insanların yapmaya çalıştığı proje ve çalışmalara göz atsanız anlarsınız ne yapmaya çalıştıklarını. Küçücük bir iş için bile ne kadar engeller var. Ben parça sipariş edeceğim projemi yapacağım ülkem bana diyor ki dur yapma. Pandemi var alamazsın! Ne bu? Hem de gün geçtikçe parçanın fiyatı artıyor. Bu foruma yazdığım zaman ne yaptığımı yerin dibine gireceksin kullanıcı adımı bir yere not al!

Neden utanacakmışım. Mevcut sistemi eleştiriyorsak onun çerçevesinde karşılaştırma da yapabilirim. Bu ülkede her şeyin mantıklı açıklaması yok doğru. Ayrıca sınavlardan 95 not alabiliyor olup da sınavdan o netleri yapmanız da çok manidar. Neden saçma onu da açıklayın bi? Aktif vaka 19 bin. Yazın dışarılarda gezerken iyiydi her yer açıkken sağlık bakanını neden eleştirdiniz vakayı sakladık dedi açık açık. Herkes kendi keyfine oynuyor. Fedakarlık yapmak istemiyorsunuz.At gözlüğünü siz takıyorsunuz. Sadece hastalığa göre durum özeti yapıyorsunuz. Bu sınavlar yapılmazsa sizin zararınıza olur. Sizleri belki de KPSS'ye bile almayacaklar. Tabi genel olarak bu forumda oyun oynayanlar çoğunlukta. O yüzden bu durumu yadırgamıyorum. Zorlukmuş hastalık bulaşacakmış. KPSS'ye girenler niye girdi girmeseydi. Millet 3 kuruş cebindeki parasını sınava verip girdi. Geçim derdi sizi etkilemez tabii ki. Ailenizin yanından ayrılın bir lisede ayrı yaşayın hayatınızın yarısını şehir dışında kıt kanaat çalışarak o zaman ne demek istediğimi anlarsınız. Zorluk gördük biz arkadaşım burada forumda mesaj atmak için kullanacağım interneti elektriği ödemek için ben her gün 8 saat markette kasada duruyorum. Hastalık bana bulaşır sana bulaşmaz merak etme. Herkes üzerine düşen fedakarlığı yapmak zorunda. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Artık komşuda pişer bize de düşer devri bitti. Aklınızı başınıza almazsanız yakında o oyun oynadığınız bilgisayarı da alamayacak düzeye geleceğiz. Şu Z kuşağı mı iktidarı değiştirecekmiş... Hiç sanmam.
Ne alaka nerden nereye geldiniz.
Biz bu ortamda sınav yapılmasın diyoruz siz geçim derdine bağladınız gerçekten.
Herşeyi geçiyorum ölümcül bir virüs olmadığını düşünün sadece durumu olmayanların gözünden bakın.

Faydasını göreceksiniz merak etmeyin.
Olayın zorlukla büyümekle gayet de alakası var. Pandemiyi zorluk dönemi zannediyorsunuz hiç bir şey yaşamadınız. Bu ülkede parası olan insanlar bile aç kaldı bir dönem. Araştırma yapmayı bilmiyorsanız öğretebilirim(kuş gribi ve deli dana dönemi siz bebeksinizdir o zamanlar daha). Bizim neslimiz ülkeye yararlı işler yapacak merak etme. Ben projelerimin parasını kendim biriktiriyorum başkasından bize fayda yok bu ülkede. Azıcık Linkedin ve Kickstarter da insanların yapmaya çalıştığı proje ve çalışmalara göz atsanız anlarsınız ne yapmaya çalıştıklarını. Küçücük bir iş için bile ne kadar engeller var. Ben parça sipariş edeceğim projemi yapacağım ülkem bana diyor ki dur yapma. Pandemi var alamazsın! Ne bu? Hem de gün geçtikçe parçanın fiyatı artıyor. Bu foruma yazdığım zaman ne yaptığımı yerin dibine gireceksin kullanıcı adımı bir yere not al!
O kadar alakasız şeyler yazmışsınız ki nasıl buraya geldiniz anlamadım. Bekliyoruz ne yaptığınızı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı