Sınavlar iptal olur mu?

Muhammed190563

Centipat
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sadece biz liselilere sınav var ilkokul ortaokul üniversiteliler yüzyüze sınavları iptal lise 1. sınıfların temeli yok 1.sınıfım bu arada Online eğitim cidden leş Türkiye'nin internet altyapısıda malum ortada.
Düşünceleriniz neler sizce iptal olur mu?

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Bu saatten sonra iptal olacağını düşünmüyorum. 2 hafta önce ben de neredeyse hiçbir şey bilmiyordum. 2 haftadır ise düzenli olarak çalışıyorum. Şu an ise sınava girsem bir şeyler yapabilirim herhalde. Siz de çalıştığınız müddetçe yüksek notlar alırsınız. Twitter'da #sınavdayokum gibi hashtag açmak yerine çalışmanızı öneriyorum. Çünkü 10 milyon tweet atılsa da sınavlar iptal olmayacak.

TonBaligi55

Decapat
İptal olmaz. 1 Mart'ta kesin başlar sınavlar. Ama şu yönden düşün, kasıma kadar olan konulardan sorumluyuz.

Neverchanges

Centipat
Twitter'da direnç var ortalama 1 haftada "sınavlar iptal olsun" başlığı altında nereden baksanız 4,5 milyon tweet atılmış bunları dinlemezlerse gençleri kendilerine karşı kışkırtmış olurlar ayrıca çoğu ülke ya iptal etti ya da erteledi sınavlarını.
Not: Dediklerim sınavın iptal olacağını veya olmayacağını belirtmiyor bu yüzden her şeye hazırlıklı olun.

eyre

Centipat
Makaleler
2
Biraz zor gibi. 😐

Yukarı