Sinemada en iyi koltuk seçimi nasıldır?

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Cinemaximum 2D sinema salonu, pembeler boş olanlar hangi yeri önerirsiniz? G veya E iyi midir? Normalde F'den alıyorum hep ama köşeler kalmış. Gözlük kullanıyorum.

1639737547046.png

Salon büyük görünüyor perde de çok büyüktür muhtemelen :) boyun tutulmasını engellemek için en mantıklı seçim H bence. En azından ben onu seçerdim.

Salon büyük görünüyor perde de çok büyüktür muhtemelen :) boyun tutulmasını engellemek için en mantıklı seçim H bence. En azından ben onu seçerdim.

Pandemi de sinemaya gitmedim o yüzden salon nasıl hatırlamıyorum ah hatırlasam :) Boynumda fıtık var zaten zorlamak istemiyorum fazla. H olsa kafamı eğmem gerekmez mi aşağıya ya. Doktor aşağıya pek bakma demişti.

Pandemi de sinemaya gitmedim o yüzden salon nasıl hatırlamıyorum ah hatırlasam :) Boynumda fıtık var zaten zorlamak istemiyorum fazla. H olsa kafamı eğmem gerekmez mi aşağıya ya. Doktor aşağıya pek bakma demişti.
H ve G çok fark etmeyecektir. İkisi de uygun. Ön sıralardan perdeyi geniş görmeye çalışmak açısından boyun tutulması demek istedim :) yukarıda böyle bir sorun yaşamazsınız

H ve G çok fark etmeyecektir. İkisi de uygun. Ön sıralardan perdeyi geniş görmeye çalışmak açısından boyun tutulması demek istedim :) yukarıda böyle bir sorun yaşamazsınız.

1639738817540.png

Böyle bir şeymiş. H'den alayım o zaman.

Bilet alacağım da kapıya yakın olsun istiyorum. Kapının hangi tarafta olduğunu nasıl anlayabilirim?
Sol boşluk gibi geldi ama ya sağ taraf ise? :D

1649123048453.png

Yeni konular

Geri
Yukarı