Sinemada izlediğiniz ilk filmler nelerdi?

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
İlk ben başlıyorum.

Jurassic Park (1993): 4 yaşında sinema salonuna nasıl alındığımı bilmiyorum, o zamanlar yaş kısıtlaması yoktu sanırım. Ailem de bu filme girmemde sakınca görmemiş. :D Hayal de olsa hiç korkmadığımı hatırlıyorum, tam aksine dinozorlara o günden sonra aşırı ilgi duymaya başlamıştım. Filmdeki Jeep Wrangler ile aynı renkleri taşıyan paketlerde satılan Jurassic Park jelibonları filan vardı, onlardan çok yemiştim. :D

0bd0cb747ee3984222d778b774e2889e.jpg

Aslan Kral (1994): Çok güzel hikayesi vardı bu filmin, nedense hiç tekrar izlemedim ama 8.5 olan IMDb puanına bakılırsa hatırladığım kadar iyiymiş.

21lionking-notebook1-superJumbo.jpg

Taş Devri (1994): Bu filmde yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Ne ilk izlediğimde ne de daha sonra TV'lerde izlediğimde sevememiştim. Belki de sadece çizgi film olarak kalmalıydı. :D

MV5BNTc5YTQ4N2UtOWM5Zi00MDQzLTgyOGQtY2U5NTcyYTkzNTYzXkEyXkFqcGdeQXVyODQyNDU4OTk@._V1_SX1777_CR...jpg

Eyvah Eyvah 2. Şaka gibi ya. Çok gülmüştüm aslında ön yargım olan bir filmdi. Bu vizyondayken Kurtlar Vadisi Filistin de vizyondaydı. Ona gitmek istiyordum ben ama değiştirmek mümkün değildi. Çünkü küçük yaştaydım o zamanlar etkilenmeyeyim diyeydi. Gerçi bir süre sonra filmi izlemiştim TV’de. Gaza gelmiştim hatta. 😂

Hep Yek.
İlk ben başlıyorum.

Jurassic Park (1993): 4 yaşında sinema salonuna nasıl alındığımı bilmiyorum, o zamanlar yaş kısıtlaması yoktu sanırım. Ailem de bu filme girmemde sakınca görmemiş. :D hayal de olsa hiç korkmadığımı hatırlıyorum, tam aksine dinozorlara o günden sonra aşırı ilgi duymaya başlamıştım. Filmdeki jeep wrangler ile aynı renkleri taşıyan paketlerde satılan jurassic park jelibonları falan vardı, onlardan çok yemiştim. :D.

Eki Görüntüle 600159

Aslan Kral (1994): Çok güzel hikayesi vardı bu filmin, nedense hiç tekrar izlemedim ama 8.5 olan IMDb puanına bakılırsa hatırladığım kadar iyiymiş.

Eki Görüntüle 600161

Taş Devri (1994): Bu filmde yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Ne ilk izlediğimde ne de daha sonra TV'lerde izlediğimde sevememiştim. Belki de sadece çizgi film olarak kalmalıydı. :D.

Eki Görüntüle 600172

Aslan kralı okul bitene kadar rahat 6 kere izlemdir hocanın canı sıkılıyordu aslan kral açardı.

Sanırım ilk kez 5. Sınıfta Fen dersinde sınıfta birinci olduğum için hoca konferans salonunda açmıştı ödül olarak :D Ama filmin adını hatırlayamadım :D

İlk izlediğim altyazılı film Spider Man 3'dü. Yaşım fazla küçüktü daha yeni okuma yazma öğreniyordum. Abimle geziyorduk, film izlemeye götürdü beni. Seçtik bunu, tabii ben okumayı yeni öğreniyor olduğum için altyazıyı okuyamadım. Bütün film sadece olan biteni izlemiştim. 😂

Korku Seansı filmi olduğunu hatırlıyorum. Çünkü korku filmi dışında bir film türü izlemiyorum. İlk filmi başarılı olunca serinin devam filmleri de olan Ruhlar Bölgesi, Annabelle ve Dehşetin Yüzü'nü de izlemiştim.

Geri
Yukarı