Sinemalara girerken PCR testi isteniyor mu?

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
17 Aralıkta Spider-Man filmine gideceğim de PCR testi istiyormuş herhalde aşı da olmadım o yüzden soruyorum. Bir yakınımız 150 TL civarı bir ücret ödedi devlet hastanesinde PCR testine.

Bir de ben şu an üniversite öğrencisiyim ücretli ise ben okul istediği için yaptırıyorum dersem ücret almadan yaparlar mı?

17 Aralıkta Spider-Man filmine gideceğim de PCR testi istiyormuş herhalde aşı da olmadım o yüzden soruyorum. Bir yakınımız 150 TL civarı bir ücret ödedi devlet hastanesinde PCR testine.

Bir de ben şu an üniversite öğrencisiyim ücretli ise ben okul istediği için yaptırıyorum dersem ücret almadan yaparlar mı?

Sinema konusunu görünce Spider-Man olduğunu direkt anlamıştım :D
Umarım güzel bir film olur.

Sinema konusunu görünce Spider-Man olduğunu direkt anlamıştım :D
Umarım güzel bir film olur.

Abi şöyle söyleyeyim. Yıllardır sinemaya gitmedim Marvel filmlerini de sevmezdim 1 ay önce mcu evrenine en baştan başladım şu anda kronolojik sırada Thor ragnaroktayım zaten Spider-Man Batman'le birlikte en sevdiğim süper kahramandı tobey ve andrewi de ayrı seviyordum 1 ay önce onları tekrardan bitirmiştim ve bu söylentilerle ve çoğu sızıntıyla artık olacakları çok çok yüksek bir ihtimal. Resmen delirdim sevinçten 2.fragmanı bile zor bekledim heyecandan göstermediler daha da heyecanlandırdılar çok harika bir film geliyor bence zaten villainlar aşırı kaliteli off neyse :D

Yeni konular

Geri
Yukarı