Sinerji Bilgisayar hizmeti nasıl?

ghostgea

Decapat
Daha fazla  
Bu siteden hazır sistem almak istiyorum fakat kafam şüphelerle dolu. Bazıları çok övüyor, bazıları hiç memnun kalmamış. Şikayetvar'a baktığımda da hiç iç açıcı bir manzara görmedim. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle önermiyorum. Yakın bir arkadaşım oradan PC satın aldı. PSU
'su sorunluydu. Tüm PC' yi garantiye yolladı. Tamir olmadan geri gelmiş. Üstüne kasa yamulmuş bir de. Bir daha yolladı. Bu sefer ekran kartı yanmış. Şu an 1 aydır ekran kartı tamiri için yedek parça bekliyor. 30 gün sonraya gün vermişler.

Bu siteden hazır sistem almak istiyorum fakat kafam şüphelerle dolu. Bazıları çok övüyor, bazıları hiç memnun kalmamış. Şikayetvar'a baktığımda da hiç iç açıcı bir manzara görmedim. Ne önerirsiniz?
Sinerji Bilgisayar ya da Boss Bilişim'den alışveriş yapmanı çok önermem açıkçası.

Hangi sitenin şikayet var sayfasını incelerseniz inceleyin zaten iyi yorumlar olmayacaktır. İşlemci ve monitör aldım şu ana kadar paketleme ve kargoya verme süreci kullandığım siteler arasında en iyisiydi.

Teşekkür ederim. Yanlış anlamayın ben de biliyorum Şikayetvar da kötü şeyler yazacağını fakat bazı firmaların orada şikayetlere geri dönüş oranları çok yüksek olduğu için daha da güven verebiliyor size. Sinerji'de böyle bir durum göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı