Sinerji Bilgisayar Kargoda Sıkıntı Yaratır mı?

oztrk

Hectopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'a göre 200-300 liralık bir fark var, ama kargoda çıkabilcek hasar durumundan korkuyorum bir sıkıntı olursa çözülebilir mi ?

Montajı yapılmış olarak alıyorsanız ekran kartı montajını yapmadan göndermelerini talep edin. Yaşanabilecek en olası sorun ekran kartının takılı olmasındandır. Bunun dışında kargo gelince teslim almadan önce görevliyle birlikte kontrol edin içeriği.

Yaratmaz.

Montajı yapılmış olarak alıyorsanız ekran kartı montajını yapmadan göndermelerini talep edin. Yaşanabilecek en olası sorun ekran kartının takılı olmasındandır. Bunun dışında kargo gelince teslim almadan önce görevliyle birlikte kontrol edin içeriği.

Benim ekran kartım montajlı geldi. Ekran kartını plastik kelepçe diye adlandırılan nesne ile kasanın içindeki bir kısma kelepçeliyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce sizin gibi tamamen montajlı olarak alan birinin PCI slotu kırılmıştı. Belki denk gelirsiniz Sosyal’de. Bu riski almaya değmez. Zaten montajı basit bir bileşen ekran kartı.

Birkaç gün önce sizin gibi tamamen montajlı olarak alan birinin PCI slotu kırılmıştı. Belki denk gelirsiniz Sosyal’de. Bu riski almaya değmez. Zaten montajı basit bir bileşen ekran kartı.

Evet ben o konuyu okuduktan sonra ekran kartımın ayrı gelmesini istedim fakat montajladıklarını söylediler. Ama daha arkadaşın bilgisayar toplayacağını bilmiyorum yazıyorum ama :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı