Sinerji bilgisayar mağduriyeti

SamimiDost

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar dostlarım, ben Sinerji bilgisayardan bir hazır sistem almıştım. Hazır sistemi alırken hiçbir yerde ekran kartının LHR model olduğu yazmıyordu. Faturaya baktığım zamanda aynı şekilde Gigabyte RTX 3070 Aorus Master 8G 8 GB 256bit GDDR6 yazıyor. Hakkımı nasıl arıyabilirim, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar dostlarım, ben Sinerji bilgisayardan bir hazır sistem almıştım. Hazır sistemi alırken hiçbir yerde ekran kartının LHR model olduğu yazmıyordu. Faturaya baktığım zamanda aynı şekilde Gigabyte RTX 3070 Aorus Master 8G 8 GB 256bit GDDR6 yazıyor. Hakkımı nasıl arıyabilirim, yardımcı olur musunuz?

Sinerji ile iletişime geçtiniz mi? Faturalı ürünün muadili* ile değiştirilmesi söz konusu olmamalı. İletişime geçtiğinizde zararınızı karşılamaya yönelik çözümler önerip aksi halde şikayet edeceğinizi vs söylemeniz

Maden için aldığınızı yetkili birilerine anlatamayacağınız için hiçbir şey çıkmaz bana göre. Yoksa kartın LHR olmasının performansına etkisi yok.

Hocam satın aldığı malın piyasa değeri düşüyor, ayrıca LHR olduğunu belirtmemişler. Hoş bir durum değil.

Hocam baya var mı fiyat farkı aralarında peki? Takip etmedim bir süre.

Ben de takip etmiyorum aylardır ancak fiyat farkı direkt göze çarpıyor.

1631838059754.png

Sen aldığın yere LHR mi değil mi diye özellikle sormadıysan adamlar ne yapsın? Kartın modeli ve markası yazıyor mu yazıyor. LHR olup olmaması madencilik yapan azınlık dışında gereksiz bir detay ve mecburi değil. Günü devam ediyorsa iade et veya sat sistemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı