Sinerji bilgisayar mağduriyeti

Yakın zamanda ben de oradan hazır sistem aldım. İlk ilana çıktığında LHR model diye yazıp yazmadığını hatırlamıyorum ama sipariş verir vermez firmadan mail geldi. Aldığınız ekran kartı LHR modeldir, firmamız madenciliğe destek vermemektedir, dilerseniz siparişinizi iptal edebilirsiniz diye. Bence iade etmenize gerek yok zaten performans açısından hiçbir farkı yok. Yarın öbür gün satarken de bu durumun sorun olacağını düşünmüyorum. Yine de çok kafaya taktıysanız, internetten yapılan alışverişlerde 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız var.

Madencilik yapma gibi bir amacınız yoksa bu videoyu izleyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1631890071269.png

1631890082012.png

Bu sadece bir örnek. LHR kartları belirtiyorlar. Hizmetleri iyi mi? Rezalet bir hizmetleri var o konuda hemfikiriz fakat bu konuda haklı olduğunuzu düşünmüyorum.

Arkadaşlar ortada suç yok diyerek yanlış yönlendirmeyin. Koskoca kart üreticileri LHR diye ek bir seri çıkarıyorsa ve satıcı bunu belirtmiyor normal kart gibi satıyorsa bu suçtur.

Sanki 3070 Ti yerine 3070 sattılar. Ne ek serisi? İlk parti 3070'ler satıldı bitti sonrakiler LHR olarak çıktı. Neyin suçuymuş Allah aşkına iğnenin ucu size dokununca Amerikan başkanı herkesi devreye sokma derdindesiniz. 3070 OC yerine OC olmayanı satsa bundan daha büyük bir olay olurdu. Madencilik yapıyorsan ona göre araştırır alırsın kartı.

Hem elinde aldığı zaman sitede LHR yazmadığına dair kanıt var mı? Belki ilan açıklamalarda yazıyordu ve görmedi. Kuru kuru bana LHR gönderdiler demekle olmuyor.

Sanki 3070 Ti yerine 3070 sattılar. Ne ek serisi? İlk parti 3070'ler satıldı bitti sonrakiler LHR olarak çıktı. Neyin suçuymuş Allah aşkına iğnenin ucu size dokununca Amerikan başkanı herkesi devreye sokma derdindesiniz. 3070 OC yerine OC olmayanı satsa bundan daha büyük bir olay olurdu. Madencilik yapıyorsan ona göre araştırır alırsın kartı.

Hem elinde aldığı zaman sitede LHR yazmadığına dair kanıt var mı? Belki ilan açıklamalarda yazıyordu ve görmedi. Kuru kuru bana LHR gönderdiler demekle olmuyor.
Komikmişsin :D Hayatımda hiç maden işiyle uğraşmadım. Bana dokunan bir ucu yok, seni bilemem. Arkadaşın verdiği bilgilerle yorumluyoruz, sitede o yazsaydı bu yazsaydı diyemeyiz.

Cevap senin cümlende. Sonrakiler LHR olarak çıktıysa sonrakileri satanlar LHR olarak belirtir tüketiciye. Gereksiz yüzlerce cümle yazılırken üç harf yazılmamasını mı destekliyorsunuz ürün açıklamasına?

peki Gigabyte RTX 3070 Aorus Master LHR mining için nasıldır. kronik sorunu var mıdır?aşırı ısınma gibi almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı