Sinerji Bilgisayar memuniyeti

oldbutgold10

Hectopat
Katılım
14 Kasım 2017
Mesajlar
535
Yakın zamanda sistem toplayacağım için en uygun site arayışındaydım. Sinerji Bilgisayar ve İnventus Bilgisayarın güvenilir olduklarını biliyorum. Ancak İnventus Bilgisayara gönderdiğim iletişim talebi 1.5 gün geçmesine rağmen hâla cevap almadı. Yanlış anlaşılmasın firmayı kötüleme gibi bir niyetim yok. Sinerji Bilgisayara bugün bazı teknik sorunları bildirdim ve bir kasanın stokta olmadığını ne zaman geleceğini sordum. 10 dakikadan biraz fazla zaman geçti ve "Beklediğiniz ürün topuğumuza geldi." yazısıyla karşılaştım. Şaşırdım ve aynı zamanda memnum kaldım. Merak edenler için bahsettiğim ürün.
FSP CMT110A USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
 
Son düzenleyen: Moderatör:

DENlZ

Hectopat
Katılım
31 Mart 2018
Mesajlar
1.925
Makaleler
7
Çözümler
1
Ben de memnun kalmıştım Sinerji'den. Mail yoluyla Gigabyte GA-AB350M Gaming 3 anakarta BIOS güncellemesi yapıp yapmadıklarını sormuştum, yarım saate yaptıklarını söylemişlerdi. Ram ve anakart siparişini verdim ve ertesi gün eksiksiz BIOS güncellemeli gelmişti siparişlerim.
Sinerji'den kasa almanızı önermem.
Sebep?
 

14759

Gigapat
Katılım
7 Mart 2014
Mesajlar
17.549
Makaleler
18
Çözümler
70
İnventus ilk mesajlarıma cevap verip ardından yolladığım bir kaç mesaja cevap vermemişti, ama bunun sorun olacağını sanmıyorum.
 

FurkannC

Kilopat
Katılım
5 Şubat 2016
Mesajlar
2.673
Makaleler
2
Çözümler
17
Ne alaka? Önermiyorsanız bir sebebiniz/kanıtınız olmalı.

Şayet kendim 5000+ liralık sistem toplamıştım, herhangi bir sorun yaşamadım çok memnun kaldım. Tanıdığım 3 kişiye de sistem toplattım, kesinlikle sorunsuzdu ve memnun kaldılar.

3750 liraya sistem topladım. Sistemi aldığım gün kuramadım, üstünden 2 hafta geçmişti.
Kasanın ön ve yan camında dikkatle bakıldığında görülebilen çok sayıda çizik var, defalarca silmeme rağmen, cam silme sularıyla (adı aklıma gelmedi) silmeme rağmen hiçbir şekilde geçmedi. Aldıktan sonra 2 hafta geçtiği için bir şey yapamayacağımı düşündüğüm için bu halde kullanıyorum.
 

Yeni konular

Yukarı