Sinerji Bilgisayar memuniyeti

oldbutgold10

Hectopat
Yakın zamanda sistem toplayacağım için en uygun site arayışındaydım. Sinerji Bilgisayar ve İnventus Bilgisayarın güvenilir olduklarını biliyorum. Ancak İnventus Bilgisayara gönderdiğim iletişim talebi 1.5 gün geçmesine rağmen hâla cevap almadı. Yanlış anlaşılmasın firmayı kötüleme gibi bir niyetim yok. Sinerji Bilgisayara bugün bazı teknik sorunları bildirdim ve bir kasanın stokta olmadığını ne zaman geleceğini sordum. 10 dakikadan biraz fazla zaman geçti ve "Beklediğiniz ürün topuğumuza geldi." yazısıyla karşılaştım. Şaşırdım ve aynı zamanda memnum kaldım. Merak edenler için bahsettiğim ürün.
FSP CMT110A USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de memnun kalmıştım Sinerji'den. Mail yoluyla Gigabyte GA-AB350M Gaming 3 anakarta BIOS güncellemesi yapıp yapmadıklarını sormuştum, yarım saate yaptıklarını söylemişlerdi. Ram ve anakart siparişini verdim ve ertesi gün eksiksiz BIOS güncellemeli gelmişti siparişlerim.
Sinerji'den kasa almanızı önermem.
Sebep?

Sinerji'den kasa almanızı önermem.
Ne alaka? Önermiyorsanız bir sebebiniz/kanıtınız olmalı.

Şayet kendim 5000+ liralık sistem toplamıştım, herhangi bir sorun yaşamadım çok memnun kaldım. Tanıdığım 3 kişiye de sistem toplattım, kesinlikle sorunsuzdu ve memnun kaldılar.

Ne alaka? Önermiyorsanız bir sebebiniz/kanıtınız olmalı.

Şayet kendim 5000+ liralık sistem toplamıştım, herhangi bir sorun yaşamadım çok memnun kaldım. Tanıdığım 3 kişiye de sistem toplattım, kesinlikle sorunsuzdu ve memnun kaldılar.

3750 liraya sistem topladım. Sistemi aldığım gün kuramadım, üstünden 2 hafta geçmişti.
Kasanın ön ve yan camında dikkatle bakıldığında görülebilen çok sayıda çizik var, defalarca silmeme rağmen, cam silme sularıyla (adı aklıma gelmedi) silmeme rağmen hiçbir şekilde geçmedi. Aldıktan sonra 2 hafta geçtiği için bir şey yapamayacağımı düşündüğüm için bu halde kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı