Sinerji Bilgisayar nasıldır?

SavixieN

Decapat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhabalar,

Yarın veya birkaç gün içinde mağazalarına gidip BenQ Zowie XL2546-K Monitörden alacağım. Fakat ŞikayetVar'daki şikayetlere baktığımda firmaya pek içim ısınmadı. Sinerji'yi nasıl bilirsiniz ve alışveriş yapmalı mıyım?

Teşekkürler 🙂

Gözlerini bile kırpmadan yalan söylüyorlar. Bana açık ürün yolladılar daha 1 ay önce. Ürünü satana kadar onlardan iyisi yok, ürünü satın aldıktan sonra asla değişim/iade kabul etmiyorlar, bilginize.

Şikayetvar.com bakmak için pek mantıklı değil, çünkü memnun olmayanlar yazıyor sadece. Memnun olan birisi yazmaz zaten. Bunun dışında ekran kartı, kasa ve RAM'imi oradan aldım, 1.5 gün içinde geldi. Sağlam geldiler.

Daha önce birçok ürün almış, iade etmiş ve değişim yapmış birisi olarak bir sorun yaşamadım şu ana kadar.

Şikayetvar.com'da şikayeti olmayan firma veya ürün var mı? Ben şu an kullandığım bilgisayarın bütün parçalarını tek tek oradan almıştım. Hatta bana yanlışlıkla farklı CL değerine sahip RAM vermişlerdi ve bende dikkat etmeden almıştım. Bunu yaklaşık 2 ay kadar kullandıktan sonra fark edip aradığımda "Yollayın değiştirelim" demişlerdi. Yakın bir arkadaşıma da oradan bilgisayar toplattım ve ondan da herhangi bir sıkıntı duymadım, ben de bir sıkıntı yaşamadım.

Merhaba, monitörü satın almadan önce orada açmalarını rica edin, ve mutlaka ölü piksel testi yapmaya çalışın. Satın aldıktan sonra değişim süreçleri sizin canınızı sıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı