Sinerji bilgisayar ürün iadesi alır mı?

Firmaların her gün bu konuda ne kadar talep aldığını bilmiyorum, ancak özellikle içinden geçtiğimiz dönemi de düşününce şu sıralar özellikle yüksek olduğunu düşünüyorum.

Yukarıdaki ekran görüntüsünde açıkça yazmışlar, müşteri buna rağmen gönderiyorsa değerlendirmek, aksi bir durum olursa götürüsü daha fazla olacağı için soumluluğunu almamak adına yine de siz gönderin bakalım demiş olabilirler. Böyle firmaların sürekli böyle işlemleri olduğunu düşününce kargo şirketleriyle biz tüketiciler gibi anlaşmaları olmadığını o yüzden firmalara özel kodlarla vs. gönderim yapılarak farklı bir ücretlendirmeye tabi olduklarını düşünüyorum. Bu yüzden alıp, iadeyi kutusu açıldığı için kabul edilemedi diye size geri göndermek çok bir masraf olmayacaktır.

Eğer iadenizi kabul ederlerse bilgi verir misiniz lütfen? Benim için çok faydalı oluyor. Bu şekilde iade aldığı için İtopya, İnceHesap ve satıcısı Amazon olmayan yerleri çevrim içi alışveriş adreslerimden çıkarttım. Sinerji'yi de çıkartayım ona göre.

Bunu dememin nedeni de şu. Bu firmalar satıcı firmalar, üreticiden alıp kar koyup satıyorlar. Ayıplı mal olmadığı için üreticiye de gönderemeyecekleri böyle iadeler alıyorlarsa, kutusu açıldığı için sıfırlığını kaybetmiş ürünleri tekrar satıyorlar demektir. Ve ben sıfır fiyatı ödediğim eşyaları ikinci el olarak asla kullanmak istemiyorum, evet kozmetiğine dahi zarar gelmemiş olsa da buna dikkat ediyorum, neden çünkü "revised" vs. bilgisi vermeden sıfır fiyatından satıyorlar.

14 gün içinde "koşulsuz" iade ve ayıplı mal hakkında
İade işlemi yapıldı.

Geri
Yukarı