Sinerji Bilgisayar üye olmadan alışveriş deneyimim

NotLikeThis

Nanopat
Yer
İstanbul
Merhabalar, Sinerji Bilgisayar üzerinden; Razer Deathadder V2 Mini RGB Gaming Mouse adlı fareyi satın aldım.

Üye olmadan devam ettim, ödemeyi yaptıktan sonra siparişiniz bir e posta ile bildiriliyor.
1643296521131.png

Ardından kargoya verildiği zaman, takip kodu ve canlı izleme özelliği olan bir bağlantı gönderiyorlar.

Kargo geleceği zaman kurye size ulaşıyor ve sizden bilgi istiyor.

Sonunda fare geldi, hiçbir şekilde eksik veya vuruk yoktu.
Sinerji Bilgisayar'dan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

akinosba

Picopat
Makaleler
1
Merhabalar, Sinerji Bilgisayar üzerinden; Razer Deathadder V2 Mini RGB Gaming Mouse adlı fareyi satın aldım.

Üye olmadan devam ettim, ödemeyi yaptıktan sonra siparişiniz bir e posta ile bildiriliyor.
Eki Görüntüle 1284593

Ardından kargoya verildiği zaman, takip kodu ve canlı izleme özelliği olan bir bağlantı gönderiyorlar.

Kargo geleceği zaman kurye size ulaşıyor ve sizden bilgi istiyor.

Sonunda fare geldi, hiçbir şekilde eksik veya vuruk yoktu.
Sinerji Bilgisayar'dan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
İtopyada güzel HDD söyledim hiç ezik yoktu ama uzun sürdü kargo.

KS
KS
NotLikeThis

NotLikeThis

Nanopat
Yer
İstanbul
Deneyim dediğin klasik gönderim süreci? Ayrıkırı bir tecrübe veya durum yok? Bu aynı X otobüsüne bindim ve bir yere gittim gibi saçma sapan bir yazıdan başka bir şey değil.
Çoğu insan üye olarak sipariş veriyor, benim deneyimim bir nebze sorun çıkması muhtemel olan bir deneyimdi.

@DracheN, @Thundem, forum çoluk çocuk ile dolu, artık bu tarz yorumlara alışmamız lazım.

safakalp

Decipat
Çoğu insan üye olarak sipariş veriyor, benim deneyimim bir nebze sorun çıkması muhtemel olan bir deneyimdi.

@DracheN, @Thundem, forum çoluk çocuk ile dolu, artık bu tarz yorumlara alışmamız lazım.

Çoluk çocuğa hitap eden bilgilendirmeler yapmandan belli :). Azıcık mantıklı olan adam üye veya değilken kargo sürecinde bir fark olmayacağını bilir.

Yeni konular

Yukarı