Sinerji güvenilir mi?

Averd

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ben yakın zamanda Sinerji'den alışveriş yapacağım sizce güvenilir mi?
Ve aldıktan sonra bir arıza olursa yenisini veriyorlar mı, tamir ediyorlar mı ve onlar hiçbir şey yapmasa Markaya yani ASUS'a gidebilir miyim? Ve aynı zamanda kargo olarak MNG kargo kullanıyorlarmış sizce iyi bir kargomu?

Son düzenleme:
Sinerji iyidir, güvenilir. Arıza olursa cayma hakkı süresi içinde iade edersiniz, ürün süre içinde değilse de garantiye yönlendirirler. Mng de şubeden şubeye değişir kalitesi.

Merhaba ben yakın zamanda Sinerji'den alışveriş yapacağım sizce güvenilir mi?
Ve aldıktan sonra bir arıza olursa yenisini veriyorlar mı, tamir ediyorlar mı ve onlar hiçbir şey yapmasa Markaya yani ASUS'a gidebilir miyim? Ve aynı zamanda kargo olarak MNG kargo kullanıyorlarmış sizce iyi bir kargomu?
Güvenilirdir.

Sinerji güvenilirdir hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sorun yaşamamıştım hem alışveriş hem de sonrasında (bozuk çıkan HDD'yi 2 gün içinde değiştirmişlerdi) ama forumda sorun yaşayan birkaç arkadaşımız da var. Ürün göndermeme vs. gibi bir durum olmaz ama satış sonrası için %100 eminlikle bir şey söyleyemeyeceğim.

MNG benim bölgemde güzel çalışıyor şahsen.

Bana göre güvenilir. Arıza olayı hakkında bir bilgim yok. 2-3 hafta önce sipariş vermiştim aras kargo ile 2 günde gelmişti.

Sinerji, itopya, inventus, gamegaraj. Bunlar hep güvenilirdir. Malınızı sağ salim verirler ama ondan sonrası şans işi. Satış sonrası müşteri hizmetleri firmadan firmaya değişebiliyor. Gamegaraj için iyi şeyler söyleniyor mesela ama itopya tam bir rezillik.

İade kabul etmeyebiliyorlar, bilgine. Ürün satmaya her mağaza satar, orası kolay. Bana bir sıvı soğutma sattılar, kutu açık, garanti belgesi yok, termal macun neredeyse bitmiş gidip MX-4 almak zorunda kaldım... Rezalet.

Arayıp bari garanti belgemi verin dedim başladılar biz asla açık ürün satmayızda falanda filanda. İyi güzelde benim garanti belgem nerede?

Yeni konular

Geri
Yukarı