Sinerji Güvenilir Mi?

SuperMassive

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıdaki sistemi vatanda topladım fakat sinerjide ucuz gibi bu site güvenilir mi? Dedikleri gibi sistemi test edip gönderiyorlar mı ? Sistemi iyi mi topluyorlar yoksa eksik bişey çıkar mı alışveriş yapanlar cevap verebilir mi?

Anakart : Msi h97 pc mate 1600 MHz
İşlemci: i5 4460 3.2 GHz
Ekran kartı : Msi GTX 970 4GB 256 bit gaming
Ram: Kingston savage Red 2x4 8GB 1600 MHz xmp cl9
HDD : WD 1TB black serisi
SSD : Kingston 120 GB 450 MB okuma yazma
Kasa: Zalman z3 plus 600w LE bana güç kaynağı 540w veriyor.

Güvenilir tereddüt etme ver siparişi yollasınlar. :)Eksen bilgisayara da bak kapıda nakit ödeme seçeneği ile daha ucuza getirebilirsin veya aynı parçaları ayrı ayrı sitelerden de alabilirsin.Tek yapman gereken araştırmak.Kolay gelsin.

Güvenilir diyorsunuz yani ? Bilmem ucuz verince tereddüte düştüm. Şu olsun istemiyorum sistemi toplarlar ancak jaklar bağlanmamış olur veya başka sorun çıksın istemiyorum

Güvenilir diyorsunuz yani ? Bilmem ucuz verince tereddüte düştüm. Şu olsun istemiyorum sistemi toplarlar ancak jaklar bağlanmamış olur veya başka sorun çıksın istemiyorum

Önünde 2 seçenek var ya topladığın yeri arayıp detaylıca söyleyeceksin bu da sana 20 tl ye patlar.Ya da Youtube dan Technopat'ın yüklediği sistem toplama videolarını izleyeceksin detaylı bir şekil de anlatıyorlar.Kendim yapamam diyorsan yanına birini alıp öyle yapmalısın.Kablo düzeni hava sirkülasyonu için önemli dikkat et.Ha bu arada 3 sene önce dolar düşüktü ve vatanın hafta sonu indirimi varken bende bir tane pc toplatmıştım tecrübem olmadığı için orda kendileri toplayıp hazır bir şekilde almıştım.Eve geldim kasanın kapağını açtım açmaz olaydım güç kaynağının fanı yere bakması gerekiyorken yukarı bakıyor kablo saklama yerinden 1 tane bile kablo geçmiyor bomba geliyor adamlar koskoca usb 3.0 portunu takmamışlar.Diyeceğim o ki bir ürün alırken ilk önce o ürünü araştırıp öyle alın.Kolay gelsin.

Önünde 2 seçenek var ya topladığın yeri arayıp detaylıca söyleyeceksin bu da sana 20 tl ye patlar.Ya da Youtube dan Technopat'ın yüklediği sistem toplama videolarını izleyeceksin detaylı bir şekil de anlatıyorlar.Kendim yapamam diyorsan yanına birini alıp öyle yapmalısın.Kablo düzeni hava sirkülasyonu için önemli dikkat et.Ha bu arada 3 sene önce dolar düşüktü ve vatanın hafta sonu indirimi varken bende bir tane pc toplatmıştım tecrübem olmadığı için orda kendileri toplayıp hazır bir şekilde almıştım.Eve geldim kasanın kapağını açtım açmaz olaydım güç kaynağının fanı yere bakması gerekiyorken yukarı bakıyor kablo saklama yerinden 1 tane bile kablo geçmiyor bomba geliyor adamlar koskoca usb 3.0 portunu takmamışlar.Diyeceğim o ki bir ürün alırken ilk önce o ürünü araştırıp öyle alın.Kolay gelsin.

İşte vatanda öyle bir sorun olduğunda gidip tekrar düzelttirebilirsin ama sinerji de öyle imkan yok kargolarda sürünecek ürün.. Çoğu kişi vatandan toplatıyor memnun kalıyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı