Sinerji iade sorunu

SuiCast

Kilopat
Sinerjiden 8 Ağustos 2020 tarihinde RX 550 sipariş verdim. 12 Ağustos tarihinde kargo ile elime ulaşdı. Ekran kartı monte ettim ve düzgün çalışmadığı için Sinerjiyi aradım bana sorunun dönüştürücüde olabileceğini söyledir. Gidip HDMI kablo alıp farklı bir monitörde denedim hala sorun devam ediyordu. Salı günü Sinerjiyi yeniden aradım ve bana kargo numarası verdiler. Kargoladım ürünü. Bu gün ellerine geçti beni aradılar ürün sorunsuz dediler. Ben bende çalışmadığını iade etmek istediğimi söyledim. Kutusu açılan ürünü iade edemezler miş. Kutusunu açmadan nasıl çalışıp çalışmadığını anlayabilirim? Paramı vermiyorlar. Kartı tekrar bana kargo ile göndereceklerini söylediler. Ne yapmam gerekli? Paramı nasıl alabilirim? Bu tam Sinerji rezilliği kullanmayın kullandırtmayın.

Dosya Ekleri

• IMG_20200817_232322.jpg
    IMG_20200817_232322.jpg
    534,7 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20200817_232342.jpg
    IMG_20200817_232342.jpg
    788,7 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_20200812_170805.jpg
    IMG_20200812_170805.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 90
  • IMG_20200812_170554.jpg
    IMG_20200812_170554.jpg
    867,9 KB · Görüntüleme: 89
Sinerjiden 8 Ağustos 2020 tarihinde RX 550 sipariş verdim. 12 Ağustos tarihinde kargo ile elime ulaşdı. Ekran kartı monte ettim ve düzgün çalışmadığı için Sinerjiyi aradım bana sorunun dönüştürücüde olabileceğini söyledir. Gidip HDMI kablo alıp farklı bir monitörde denedim hala sorun devam ediyordu. Salı günü Sinerjiyi yeniden aradım ve bana kargo numarası verdiler. Kargoladım ürünü. Bu gün ellerine geçti beni aradılar ürün sorunsuz dediler. Ben bende çalışmadığını iade etmek istediğimi söyledim. Kutusu açılan ürünü iade edemezler miş. Kutusunu açmadan nasıl çalışıp çalışmadığını anlayabilirim? Paramı vermiyorlar. Kartı tekrar bana kargo ile göndereceklerini söylediler. Ne yapmam gerekli? Paramı nasıl alabilirim? Bu tam Sinerji rezilliği kullanmayın kullandırtmayın.
Benim Sinerjiden aldığım anakartım bozulmuştu. Kasayı kargolamıştık ürünü değiştirip geri vermişlerdi.

Ürün sorunsuz diyen Sinerji mi? Çünkü böyleyse buna zaten hakları yok. Sinerji alt tarafı satıcı, onlar en fazla eksik içerik vb. kontrol eder ürünün sorunsuz veya sorunlu olduğuna yetkili servis karar verir ve belge çıkarır.

Sinerji eğer yetkili servise gönderdiyse ve yetkili servis ürün sorunsuz dediyse ayrı bir durum. Ama kendileri sorunsuz olduğuna karar verdiyse haksızlar. Sen bizzat yetkili servis ile iletişime geçebilirsin. Değişim raporu verirler.

Ürün sorunsuz diyen Sinerji mi? Çünkü böyleyse buna zaten hakları yok. Sinerji alt tarafı satıcı, onlar en fazla eksik içerik vb. kontrol eder ürünün sorunsuz veya sorunlu olduğuna yetkili servis karar verir ve belge çıkarır.

Sinerji eğer yetkili servise gönderdiyse ve yetkili servis ürün sorunsuz dediyse ayrı bir durum. Ama kendileri sorunsuz olduğuna karar verdiyse haksızlar. Sen bizzat yetkili servis ile iletişime geçebilirsin. Değişim raporu verirler.
Evet bunu diyen Sinerji.

Sinerji, İtopya ve İncehesap'tan sistem aldığınızda sorun yaşarsanız çok zor geri dönüşler yaşıyorsunuz hocam. Forumda çok gördüm. Umarım heyetten olumlu sonuç gelir ki gelecektir normal şartlarda.

Evet bunu diyen Sinerji.

Sinerji yetkisi olmayan işe karışmış, onların fikrinin bir geçerliliği yok. Hangi marka 550 aldıysan onun yetkili servisi bakacak. Adamların kafaya bak. Turkcell'den iPhone alıp arızalandığında Turkcell bayisinin "telefonda sıkıntı yok" demesi gibi.

Ürün arızalı olmasa bile senden aldığı ürünü yetkili servise göndermeyen Sinerji suçlu. Kutusu açılmış, kendileri test etmiş bilmem ne. Bakkallar bile daha profesyonel iş yapar. İstediğin gibi şikayette bulunursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı