Sinerji nasıldır?

melih129

Hectopat
Arkadaşlar daha önce sinerjiden bilgisayar(kasa) alan oldu mu ya da alışveriş yapan falan. Ben internetten büyük bütçeli alışverişler yapmaya çekiniyorum da biraz, sinerji nasıldır güvenilir midir? Kasa alsam kargoda sıkıntı olsa ilgileniyorlar mı, takas veya iade gibi ya da gönderdikleri parçalar sıkıntılı oluyor mu? İşlerin kasayı teslim alana kadar nasıl döndüğünden bahsedebilir misiniz biraz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar daha önce sinerjiden bilgisayar(kasa) alan oldu mu ya da alışveriş yapan falan. Ben internetten büyük bütçeli alışverişler yapmaya çekiniyorum da biraz, sinerji nasıldır güvenilir midir? Kasa alsam kargoda sıkıntı olsa ilgileniyorlar mı, takas veya iade gibi ya da gönderdikleri parçalar sıkıntılı oluyor mu? İşlerin kasayı teslim alana kadar nasıl döndüğünden bahsedebilir misiniz biraz?

Teşekkürler.

3 Ay önce hazır sistem almıştım 1 haftada geldi, diğer sitelere göre hızlılar bence. Kargolama çok iyiydi bir sorun çıkmadı ve maillere hemen cevap veriyorlar.

3 Ay önce hazır sistem almıştım 1 haftada geldi, diğer sitelere göre hızlılar bence. Kargolama çok iyiydi bir sorun çıkmadı ve maillere hemen cevap veriyorlar.
Teşekkür ederim. Yaklaşık 6 7 bin TL'lik ürün alacağımda güvenemiyor insan internet üzerinden. Birde Aldığınız sistemde ekran kartı vs kutusunu ekstra olarak gönderdiler mi?

Tabiri caiz değil ama benim anamı ağlattılar hala uğraşıyorum. Burdan bakabilirsiniz
ilk mesajda yaşadığım süreçleri yazdım.

Tabiri caiz değil ama benim anamı ağlattılar hala uğraşıyorum. Burdan bakabilirsiniz
ilk mesajda yaşadığım süreçleri yazdım.
Ekran kartı bozuk çıktı sanırsam anladığım kadarıyla. Peki ne yaptılar düzelltiniz mi işinizi yenisini yolladılar mı. Veya ne öneriyorsunuz sinerjiden almamalı mıyım?

Ekran kartı bozuk çıktı sanırsam anladığım kadarıyla. Peki ne yaptılar düzelltiniz mi işinizi yenisini yolladılar mı? Veya ne öneriyorsunuz sinerjiden almamalı mıyım?

Fiyatı uygunsa sinerjiden alabilirsin. Nereden alırsan al bir sıkıntı çıkma ihtimali var. Tabi belli başlı yerlerde bu olasılık daha az. Sinerjide bu yerlerden biri.

Geri
Yukarı