Sinerji nasıldır?

SOBYCN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Temmuz 15'te sistem toplayacağım. Sinerji ile Vatan Bilgisayar arasındaki farktan dolayı Sinerji'yi seçtim.

1) Sinerji'nin güvenilir olduğunu biliyorum. Ama kargo nasıl? Kendileri mi getiriyor? Hızlı mı? Hasar görür mü?

2) Ben direkt olarak PC sihirbazı kullanırsam montaj edip mi gönderecekler? Test ediyorlar mı?

3) Monitör ile birlikte alacağım. Onu test ediyorlar mı?

4) Son sorum. Biraz saçma gelebilir ama takıntılıyım bu konuda. [emoji1] Ürünlerin kutularını da gönderiyorlar mı ve baloncuk kullanıyorlar mı?

Teşekkür ediyorum, cevaplarınızı bekliyorum. [emoji4]

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Kargo durumu biraz kargo şirketine de bağlı bir durum yani sadece Sinerji ile ilgili değil maalesef.
  2. Tüm sistemi toplar ve hazırlarsanız sistemin montajını yapıp kablolamasını halledip size yollarlar. Sisteme Windows deneme sürümü kurarak bütün testlerini yapıp size teslim ederler.
  3. Evet monitör de siparişe dahil olduğu için onu da kontrol edip size öyle teslim ederler.
  4. Ürünlerin kutularını da istediğinizi belirtirseniz içindeki köpüklere kadar gönderiyorlar:)
Yakın zamanda bir arkadaşıma sistem topladık ama biz kendimiz teslim aldık. Kablolaması gayet başarılıydı. Her şeyi hazır olarak teslim aldık. Eve getirip kurduktan sonra oyuna başladık diyebilirim direk.

Sinerji'nin kargolarını anlaşmalı oldukları Yurtiçi Kargo getirmekte.
Evet montaj edip gönderecekler ama ekran kartını kargoda birşey olur diye montajsız bir şekilde gönderecekler.Monitör'ün paketini açamadıkları için, hayır test etmiyorlar.
Kutuları da içlerinde garantili bir şekilde gönderiyorlar.

hayır test etmiyorlar.
Bizim yaptığımız alış-verişte monitörü de test edip kontrol edip bize öyle teslim ettiler yalnız. Ekran kartını takmamaları çok daha yararlı bence de. Sanırım forumda bir arkadaşımızın başına gelmişti. PCI slotu kırıldı bu yüzden.

Bizim yaptığımız alış-verişte monitörü de test edip kontrol edip bize öyle teslim ettiler yalnız. Ekran kartını takmamaları çok daha yararlı bence de. Sanırım forumda bir arkadaşımızın başına gelmişti. PCI slotu kırıldı bu yüzden.
Hanım koş kazık yedik :D. Bende test edilmemişti ama herhangi bir çizik, ölü piksel felan da yoktu. Çok iyi bir site gerek iletişimi gerek ürünleri, fiyatları olsun.

Hanım koş kazık yedik
Ben mağazasına da gittim gerçekten ilgililer ve devamlı tavsiye veriyorlar. Yani Vatan Bilgisayar'daki gibi pahallısına veya Asus'a yönlendirmek gibi değil:) Sizin faydanıza olan tavsiyeler. Bence Sinerji alış-veriş sırasında güven veren bir firma ben memnun kaldım.

Sinerji müşteri hizmetleri gayet ilgili. Whatsapp hatları var oradan rahatlıkla herhangi bir sorunuzu sorabiliyorsunuz, kısa sürede cevaplıyorlar. Ben aTX anakart almıştım Sinerji'den. Fakat mATX göndermişler yanlışlık olmuş, durumu bildirdim, ertesi gün elime ulaştı aTX anakartım. Çok hızlı ve ilgililer.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı