Sinerji R5 5500 RX 6650 XT sistem alınır mı?

Akkoistaken

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bu hazır sistemi almayı düşünüyorum fakat diğer sitelerdeki ve Sinerji'deki bilgisayarlar arasında büyük bir fiyat farkı var. Neden bu kadar ucuz ve sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu hazır sistemi almayı düşünüyorum fakat diğer sitelerdeki ve Sinerji'deki bilgisayarlar arasında büyük bir fiyat farkı var. Neden bu kadar ucuz ve sizce alınır mı?

Aynı sisteme bakıyordum. Ben de almayı düşünüyorum. Kafamda deli sorular. Umarım birileri fikir verir.

Aynı sisteme bakıyordum. Ben de almayı düşünüyorum. Kafamda deli sorular. Umarım birileri fikir verir.

Kesinlikle alınması gereken bir sistem tavsiye ederim ancak bu fiyat bandında 3060 lı bir sistem bulursanız kaçırmayın

Bu sinerji hakkında inanılmaz olumsuz sikayetler duyuyuyorum. Bunlar kafamı çok karıştırdı. Puanları falan çok düşük sikayetvar'da
Bu şikayetleri her firmada görebilirsiniz normal şeyler ama bazılarında ciddi sorunlar olabiliyor tabikide ama kuzenim oradan 25 bin liralık bir sistem aldı eline 2 gün içerisinde ulaştı bir sorun yaşamadı

Bu şikayetleri her firmada görebilirsiniz normal şeyler ama bazılarında ciddi sorunlar olabiliyor tabikide ama kuzenim oradan 25 bin liralık bir sistem aldı eline 2 gün içerisinde ulaştı bir sorun yaşamadı
Böyle bir sistem var

3060 ti bu var hocam bakar mısın sana zahmet

Son düzenleme:

Hocam bu 8 GB VRAM olayına hiç bulaşmayın bence. 8 GB ve 12 GB VRAM arasında performans farkı çok.

Eğer 13.000 TL sekmentindeyseniz buna bakın bence:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanında farketseydin sinerji sargas rx 6700 10 gb ryzen 5 5600 sistem kapardın 12.500 tlye

Ve Ryzen 5 5500 PCIe 3.0 destekliyor ekran kartlarından verim az alırsınız.

Böyle bir sistem var

1. Sistem 3060 8GB var alınmaz. 2. Sistemde zaten parça stoğu yok fiyat o yüzden ucuz gözüküyor. Sinerji deki pc bu bütçede alınabilecek en iyisi.

Eğer 13.000 TL sekmentindeyseniz buna bakın bence:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haqqus sistem pahalı hocam PSU'su da kötü zaten. NVIDIA sistem isteniyorsa bu sistem alınabilir VIVIEN-DEEP/Intel Core i3 12100F/GIGABYTE GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12GB/16GB DDR4/500GB Gen3x4 M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM ancak bu sistemin de PSU'su kötü. Sistem geldikten sonra kaliteli bir PSU'yla değiştirilmesi gerek.

Böyle bir sistem var

gençer gaming üzerinde olanı alabilirsiniz bir sorun yaşamazsınız çoğu yayıncı ve youtuber'a sponsor zaten kaçırmayın

Geri
Yukarı