Sinerji stokta olan ürün stoka gelince haber ver yazması

MertDefne

Picopat
Daha fazla  
Sinerji'den MSI MAG B550 Tomahawk satın aldım. Alırken stokta yazıyordu. Aldıktan bir gün sonra stoka gelince haber ver yazıyor. Anakart bölümünde ben şimdi son olan anakartımı aldım. Yoksa stokta olmayan bir anakartın stoka gelmesini mi beklemeliyim. Teknobiyotik'te 1 günde kargom geliyordu. Fakat 2 gündür Sinerji'de ses seda yok.

Sinerji'den MSI MAG B550 Tomahawk satın aldım. Alırken stokta yazıyordu. Aldıktan bir gün sonra stoka gelince haber ver yazıyor. Anakart bölümünde ben şimdi son olan anakartımı aldım. Yoksa stokta olmayan bir anakartın stoka gelmesini mi beklemeliyim. Teknobiyotik'te 1 günde kargom geliyordu. Fakat 2 gündür Sinerji'de ses seda yok.
Aldıktan sonra stok bitmiş hocam.
Sinerji kargoları uzun sürüyor sanırsam.

Ya son stok ürününü siz satın aldınız ve ürün stokta yok'a düştü ya da ürünü güncellemeyi unuttular ve siz satın alınca güncellediler. En iyi bilgiyi sinerji'i arayarak alabilirsiniz.

Ben yazın ekran kartı almıştım. Sanırım 2-3 gün sürmüştü kargolaması.

Ürün bozuk dediler. Müşteri memnuniyeti için bu ürünü size yollayamayiz dediler. Size baska ürün önerelim dediler. ASUS Prime X570-P önerdiler. Bende istemedim. Zaten şikayet var yorumlarını okudum. Sinerji'ye güvenim kalmadı hiç.

Beni aradıklarında ürün bozuk dediler. Başka ürün önerdiler bende istemedim. Sipariş iptali istedim. Ve 7 gün para iadesi olacaktır dediler. Konuşma bitti. Ben 1 saat sonra siteye bir daha girdim. Ürünü hala hazırlanıyor olarak gösterdiler. Bende tekrar aradım. Oradaki yetkili siparişiniz devam ediyor dedi. Bir yanlışlık oldu herhalde dedikten sonra tekrar telefondaki kişiyle iade talebi oluşturduk. Ve bu sefer sitede iade şeklinde göründü. Ürün aldıktan sonra iade et seçeneğide yok ürünün stok durumunu gösteren bir bilgide yok. Bana ürün bozuk dendi. Bu durum bana hiç inandırıcı gelmedi. İnşallah para iadesi olur. Güvendiğim bir site ama güven kalmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı