Sinerji verilen siparişi iptal etme

Nurse

Kilopat
Daha fazla  
Bu sabah bir sistem siparişi verdim ancak kredi kartı limitim düşük olduğu için biraz zayıf kaldı. Şimdi banka limitimi yükseltmiş. Bu durumda mevcut siparişi iptal edip yeni siparişi vermeme imkan tanırlar mı ? Siparişi sinerjiden vermiştim. Böyle bir durum yaşayıp olumlu dönüş alan oldu mu ? En kötü ihtimalle kargo geldiğinde aynen geri yollayıp parayı alma hakkımız var mı ?

15 gün içinde iade hakkın var.
Görüştüm şimdi de değişmek istediğim parçaları fiyata ekleyip ek ödeme yapmalarının daha uygun olacağını söylediler ki benim de işime gelir. Bir de monitör ile ekran kartını Vatan Bilgisayar'dan sipariş vermiştim. Şimdi onları da iptal etmem gerekiyor ancak online olarak sipariş iptali yok sanırım. Ürünler elime gelince iade yapmaktan başka yapabileceğim bir şey yok mu şu aşamada iptal edemez miyim faturalandırma sürecindeyken ?

Ben ordan aldığım kasayı 1 hafta kullandım sonra sıkıntısız geri iade ettim.
Ücretinizi nasıl ve ne kadar sürede geri alabildiniz ?

Taksit ile aldıysan iptal etsen bile limitin yükselmiyor galiba. Taksit taksit banka sana iade ediyor.
Bana iptal etmeyelim değişeceğiniz ürünleri ekleyelim dediler. Fark için ek ödeme çıkarırız dediler. Kabul ettim ama ses çıkmadı . Sabah tekrar arayacağım.

Ücretinizi nasıl ve ne kadar sürede geri alabildiniz ?

Bana iptal etmeyelim değişeceğiniz ürünleri ekleyelim dediler. Fark için ek ödeme çıkarırız dediler. Kabul ettim ama ses çıkmadı . Sabah tekrar arayacağım.

3 gün içinde hesaba yattı. Gerçi benim iade sebebim PSU aşırı gürültü yapıyordu birde Skylake yeni çıkmıştı. Seninkinde durum farklı hazır kargo yola çıkmamışken parça değiştirip siparişi yenilemen daha iyi olur.

3 gün içinde hesaba yattı. Gerçi benim iade sebebim PSU aşırı gürültü yapıyordu birde Skylake yeni çıkmıştı. Seninkinde durum farklı hazır kargo yola çıkmamışken parça değiştirip siparişi yenilemen daha iyi olur.
Öyle bir yol izlemeyi düşündüm ben de. Aradaki fiyat farkı için benden onayı nasıl alacaklar acaba? Banka ile aralarında halletmeleri mümkün olmaz sanırım çünkü benim teyit ettiğimi banka bilemez. Zayıf sistem topluyorum diye de Vatan'dan 1050 ti sipariş ettim. Şimdi onu da iptal etmeye çalışıcam ama sipariş iptal bağlantısı yok sitede. Aslında Ryzen 5 1600 ün Vega ile darboğaz yapmayacağını bilsem 1050 Ti yi geri vermem çıktığında Vega alırım ama emin olamıyorum. Risk almayıp Rx 480 veya Rx 580 alırım sanırım . Tabi iadelerde sorum yaşamazsam zira Vatan hakkında bolca şikayet var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı