Sinerji'den alınan kasada fanlar yanında geliyor mu?

Aslında yeni konu açıp bütçeni söylersen daha iyi sistemler toplarlar

hocam bütçeme göre en iyi sistem bu bayağı araştırdım. ssd, hdd düşürup daha iyi parça alabilirim ama daha iyi parça almaya gerek yok. RX 6700 XT ye maximum her şeyi aldım zaten

Aslında yeni konu açıp bütçeni söylersen daha iyi sistemler toplarlar.
hocam maximum bu bütçeme göre. daha iyi sistem için hdd, SSD düşürmek lazım onu da ben istemiyorum. ama seni ki kircam aciyim yeni bir konu

Hocam maximum bu bütçeme göre. Daha iyi sistem için HDD, SSD düşürmek lazım onu da ben istemiyorum. Ama seni ki kıracağım açayım yeni bir konu.

Hocam bana sorarsanız SSD veya hard disk e bu kadar önem vermeyin ekran kartı ile işlemciye ağırlık verin 500 GB SSD bile şimdilik işini görür ileride yükseltirsin. Ama yine de siz bilirsiniz.

Hocam maximum bu bütçeme göre. Daha iyi sistem için HDD, SSD düşürmek lazım onu da ben istemiyorum. Ama seni ki kıracağım açayım yeni bir konu.

Bu sistemi alabilirsiniz güzel bir sistem 15 bin TL, isterseniz özelleştirebilirsiniz

Son düzenleme:
Hocam bana sorarsanız SSD veya hard disk e bu kadar önem vermeyin ekran kartı ile işlemciye ağırlık verin 500 GB SSD bile şimdilik işini görür ileride yükseltirsin. Ama yine de siz bilirsiniz.

Bu sistemi alabilirsiniz güzel bir sistem 15 bin TL, isterseniz özelleştirebilirsiniz
hocam 480GB SSD olarak düşürdüm bir de 650₺ ekledim Ryzen 7 5800X aldım ne düşünüyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı