Satılık Sinerjiden Alınma Garantili Fanlı Tray 2600X İşlemci

nirvana08

Hectopat
Daha fazla  
Ürün 04.12.2019 tarihinde Sinerji Bilgisayardan Tray olarak alınmış olup Fanı 1 ay kullanılmış; kule tipi soğutucu aldıktan sonra kullanılmamıştır. Model yükseltmek için satmaktayım. Aldığım tarihte taktım ve fan değişimi haricinde yerinden çıkarmadım. Şu anda halihazırda sistem monte durumda. Oyun hariç işler için kullanılmamıştır. Not: Almadan önce Tray işlemci nedir araştırın lütfen.
Ürünün dış kutusu yok. İşlemciler masraftan kısılmak için bir kutuda toplu halde geliyor. Ben alırken fanlı olarak aldım yani orijinal fanı yanında verilecekti
Fiyat: 1000 TL son fiyat

Son düzenleme:
Güzel fiyat güzel ürün. Çabucak satarsınız inşallah. 2-3 hafta önce denk gelseydik ben alırdım.

Fiyatta güncelleme yaptım baktığım kadarıyla işlemci fiyatları bayağı yükselmiş. Ben bu fiyatları düşünüyordum ancak 2600x bulamadım buna yakın fiyatlara dahi

1 hafta sonra ryzen 5. Nesil çıkacak hocam. Bence 1100 e satmanız zor . Gerçi en düşük 5600x çıkacak fakat 5. nesil ryzen 3 lerde yakında piyasaya sürülür. Ne kadar hızlı elinizden çıkarırsanız o kadar iyi olur derim

Pazarlık payı mevcut hocam sıfırı 1400 bantları da satılıyor ciddi alıcıyla anlaşabiliriz bence 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı