Singleplayer savaş oyunu tavsiyesi

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sevgili forumlular, bu aralar evde takılırken oynayacağım iyi hikayesi olan bir savaş oyunu arıyorum. Call of Duty serisinde 2013 oyunu Ghosts'tan sonra hiçbirini oynamadım Battlefield tarafında ise Hardline oynamadim. Bu oynamadığım oyunlardan veya başka serilerden tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar sevgili forumlular, bu aralar evde takılırken oynayacağım iyi hikayesi olan bir savaş oyunu arıyorum. Call of Duty serisinde 2013 oyunu Ghosts'tan sonra hiçbirini oynamadım Battlefield tarafında ise Hardline oynamadim. Bu oynamadığım oyunlardan veya başka serilerden tavsiyelerinizi bekliyorum.
Warband.

Sizin de bahsettiğiniz gibi Call of Duty ve Battlefield serisindeki tüm oyunlara bakabilirsiniz. Hangisi hoşunuza giderse oynayın. Hikaye anlamında Call of Duty Modern Warfare serisi iyidir. Battlefield serisi artık genellikle online tarafıyla ön plana çıkıyor. Medal of Honor serisi, Far Cry serisi, Half Life serisi, Hitman serisi, Sniper Elite serisi, Spec Ops The Line, Crysis serisine de bakabilirsiniz.

Arkadaşlar verdiğim örneklere göre çıkarım yaparsınız diye düşünüp FPS oyunu yazmamıştım ama FPS bir savaş oyunu arıyorum. Yeni tavsiye verebilcek olan var mı? Singleplayer hikaye tarafında hangileri iyidir mesela? (CoD WW2, Battlefield Hardline, CoD Black Ops3)

Arkadaşlar verdiğim örneklere göre çıkarım yaparsınız diye düşünüp FPS oyunu yazmamıştım ama FPS bir savaş oyunu arıyorum. Yeni tavsiye verebilcek olan var mı? Singleplayer hikaye tarafında hangileri iyidir mesela? (CoD WW2, Battlefield Hardline, CoD Black Ops3)
Deus ex olabilir.

Call of Duty WW2 oynadım ve hikaye kısmı pek başarılı değildi. Black Ops 3 yerine direkt ilk serisi olan Black Ops 1'den başlayabilirsiniz. Battlefield Hardline oyunu da keza hikaye anlamında pek başarılı değildi bana göre. Yine dediğim gibi Call of Duty Modern Warfare serisini oynamadıysanız ona da bakabilirsiniz hikaye anlamında oldukça başarılıdır.

Geri
Yukarı