Sınıf grubunda çıkan olaya ne yapmalı?

Rikaf Adam

Hectopat
8. sınıfım 13 yaşındayım bir sınıf grubumuz var. Yönetici benim ve bugün bir kişi hakkında konu açıldı o başlattı aşkla ilgili sözler vs. attı. Sonra ben çıktım konu bayağı bir uzamış. En son bana şu arkadaştan hoşlanıyor musun falan diye sorular geldi. Yaşım zaten 13, önümde büyük bir sınav var bir de bunlar ile mi uğraşacağım dedim. Yanı sıra o kişi de yakın arkadaşlarımdan onu da kırmak istemiyorum. Çıktım ve telefonu da kapattım, sizce ne yapayım?

8. sınıfım 13 yaşındayım bir sınıf grubumuz var. Yönetici benim ve bugün bir kişi hakkında konu açıldı o başlattı aşkla ilgili sözler vs. attı. Sonra ben çıktım konu bayağı bir uzamış. En son bana şu arkadaştan hoşlanıyor musun falan diye sorular geldi. Yaşım zaten 13, önümde büyük bir sınav var bir de bunlar ile mi uğraşacağım dedim. Yanı sıra o kişi de yakın arkadaşlarımdan onu da kırmak istemiyorum. Çıktım ve telefonu da kapattım, sizce ne yapayım?
Aşk meşk boş işler.
Bu sınav illeti beni dişler.
Sen kendi yoluna.
Ben kendi yoluma.

Getir demokrasiyi bir daha sınıf grubunda ders dışında konuşamasın.

8.sınıfların ilginç bir kafası var etrafımda ve sosyalde gördüğüm kadarıyla. Geçiştirin ve sınavınıza odaklanın.
Hocama katılıyorum. Bu seneki 8'ler bir garip. Sınava az kaldığını hatırlatın. Geçiştirmek için siz de ortaya ödev vs. hakkında bir soru atabilirsiniz. Örnek: Arkadaşlar yarına edebiyat ödevi mi vardı? Hayır derlerse hoca demişti falan da diyebilirsiniz. Konu dağılır büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı