Sınıf grubunda küfür ettim bir şey olur mu?

Thanatossx

Hectopat
Arkadaşlar sınıftaki kişiler 3 tane grup açtı hep bildirim oluyor. Oturuyordum bir anda grup oluşturuldu bende direk bu grup niye var ve küfür yazdım. Sınıf öğretmenimizmiş grubu açan. Bana dedi ki sil şu yazdığını, özür dile. Seni gruptan çıkarırım. Bende özürümü diledim. sonra direk açıklama yaptı. Derse katılırım, derste konuşmam yazılılarıma çalışır yüksek alırım yani bayağı iyi bir öğrenciyim aslında. Sizce öğretmen bana bilerek düşük not verir veya kötü davranır mı? Sınıf öğretmeni bir de. Benim için sıkıntı olur mu yani ileride? Yoksa takmaz unutur gider mi? Bu arada yarın dersi var :(

Arkadaşlar sınıftaki kişiler 3 tane grup açtı hep bildirim oluyor. Oturuyordum bir anda grup oluşturuldu bende direk bu grup niye var ve küfür yazdım. Sınıf öğretmenimizmiş grubu açan. Bana dedi ki sil şu yazdığını, özür dile. Seni gruptan çıkarırım. Bende özürümü diledim. Derse katılırım, derste konuşmam yazılılarıma çalışır yüksek alırım yani bayağı iyi bir öğrenciyim aslında. Sizce öğretmen bana bilerek düşük not verir veya kötü davranır mı? Sınıf öğretmeni bir de. Benim için sıkıntı olur mu yani ileride? Yoksa takmaz unutur gider mi?
İlkokul değilse çok sorun olmaz fakat dersine katıl performansı düşük girebilir.

Arkadaşlar sınıftaki kişiler 3 tane grup açtı hep bildirim oluyor. Oturuyordum bir anda grup oluşturuldu bende direk bu grup niye var ve küfür yazdım. Sınıf öğretmenimizmiş grubu açan. Bana dedi ki sil şu yazdığını, özür dile. Seni gruptan çıkarırım. Bende özürümü diledim. Derse katılırım, derste konuşmam yazılılarıma çalışır yüksek alırım yani bayağı iyi bir öğrenciyim aslında. Sizce öğretmen bana bilerek düşük not verir veya kötü davranır mı? Sınıf öğretmeni bir de. Benim için sıkıntı olur mu yani ileride? Yoksa takmaz unutur gider mi?

Sanmıyorum bir şey olacağını fakat hocanızı tanımadığım için bir şey de diyemiyorum.

Herkes neden her şeyi bu kadar takıyor. Hocanız nasıl birisi tanımıyoruz. Bu olaydan sonra ne konuşacaksınız vs. bilmiyoruz. Özür dileyin durumu anlatın. Bu olay yüzünden sözlünüze düşük vereceğini sanmıyorum. Zaten tembel birisi de değilmişsin. Kendini affettir.

Durum güncellemesi:
Hoca sınıfa girdi bir süzdü beni buldu. Konuya girdi falan filan okula ambulans geldi Allah'ın sevdiği kuluymuşum. Hoca bakmaya falan gitti sonra unuttu mu bilmiyorum kapattı konuyu başka şeyler hakkında konuştu. Bir daha ki derste açılmaz konu kapandı zaten. Yarın bir ders daha var onda hiç parmak kaldırmayacağım sessizce oturacağım sonra unutur haftaya zaten gene eski halim gibi derse katılırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı