Sınıfa alışamıyorum

Makaleler
3
Benim gibi olan var mı?
Sınıfa bir türlü alışamıyorum hala çocuk gibiler, yaramazlık vs. Ders dinlemeye çalışsan hoca 15dk zaten kızıyor yaramazlık yapanlara, kalan dakikada ders işlesen ne olacak sanki?
Ders dinlemeye çalışsan çoğalan ses hiç bir şey yolunda olmuyor, hiç bir türlü alışamadım.

inosh

Hectopat
Makaleler
7
1 yıl böyle geçen bir sınıftan sonra sınıf değiştirdim, @OkyanusMaster ve forumdan bir arkadaşımın daha yanına geçtim. Gayet işime yaradı, derslere ilgim arttı. Daha ilk aydayız, ilerleyen süreçte baktık devam ediyor, sınıf değişikliği düşünebilirsiniz.

Recoo

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Benim gibi olan var mı?
Sınıfa bir türlü alışamıyorum hala çocuk gibiler, yaramazlık vs. Ders dinlemeye çalışsan hoca 15dk zaten kızıyor yaramazlık yapanlara, kalan dakikada ders işlesen ne olacak sanki?
Ders dinlemeye çalışsan çoğalan ses hiç bir şey yolunda olmuyor, hiç bir türlü alışamadım.
Bunlar okula işe gitmemek için gelen tipler :D. Muhtemelen okulu bıraksa veya açığa geçse babası işe gönderecektir.

KS
KS
Atlı Savaşçı
Makaleler
3
Hocam niye şekilli yazıyorsunuz? Bir de kaçıncı sınıfsınız?
İtalik seviyorum hocam :D 11

Bunlar okula işe gitmemek için gelen tipler :D. Muhtemelen okulu bıraksa veya açığa geçse babası işe gönderecektir.
Aslında benim görüşüm okul gidip dersini dinleyip sakin sakin durup eve gelinmesi gibi bir yer ama, sınıfın içinde olan kişilerden bunlar olmuyor işte

Yukarı