Sınıfta kalır mıyım?

tasarimci

Decapat
10. sınıfım. Bildiğiniz üzere uzaktan eğitim devam ediyor. Okuldan fazlasıyla uzaklaştık. Uzaktan eğitim fazlasıyla yararsız. Biraz da benim çalışmamam sonucu notlarım aşağıdaki gibi;

Coğrafya: 40.
Fen lisesi fizik: 67.
Fen lisesi kimya: 52.
Fen lisesi matematik: 40.
Almanca: 30.
Tarih: 60.
Edebiyat: 88.
Biyoloji: 60.

Sözlüler daha girilmedi. Kalmanın şartı ne? Kaç dersten kalınca kalıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim de notlarım çok düşük. Belki sözlü notlarıyla falan işi kurtarırım gibime geliyor fakat çok zor bir ihtimal gibi. 2. Sınavlardan geçemezsem kesin kalma durumu olacak. 2. Dönem 1. yazılıların konuları da belli değil. Kafayı yiyeceğim, neden bir şey söylemiyorsunuz ki? Altı üstü öğrencilere çalışmaları gereken yerleri belli edeceksiniz. Zaten 2 hafta arayla dönem sınavları yaptıkları yetmiyormuş gibi şimdi de konuları vermiyorlar. Net bir açıklama gerek bu konuda. Zaten vaka sayıları almış başını gitmiş. Sonumuz hayır olsun artık ne diyebilirim ki başka.

10. sınıfım. Bildiğiniz üzere uzaktan eğitim devam ediyor. Okuldan fazlasıyla uzaklaştık. Uzaktan eğitim fazlasıyla yararsız. Biraz da benim çalışmamam sonucu notlarım aşağıdaki gibi;

Coğrafya: 40.
Fen lisesi fizik: 67.
Fen lisesi kimya: 52.
Fen lisesi matematik: 40.
Almanca: 30.
Tarih: 60.
Edebiyat: 88.
Biyoloji: 60.

Sözlüler daha girilmedi. Kalmanın şartı ne? Kaç dersten kalınca kalıyoruz?

Muhtemelen kalmazsın. Hocaların sözlülere iyi not verirse rahat geçersin. Arkadaşım 10 aldığı dersten kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı