Sınıfta kalır mıyım?

EraY Dnz

Hectopat
Öncelikle merhaba. 10. sınıfım 1. dönem ortalamam 47 2. dönemdeyiz şu anda ortalamam 30 sizce sözlüler ve 2. sınavlar girilince ortalamam 53 olur mu? 2. sınavlardan minimum kaç almam lazım?

Öncelikle merhaba. 10. sınıfım 1. dönem ortalamam 47 2. dönemdeyiz şu anda ortalamam 30 sizce sözlüler ve 2. sınavlar girilince ortalamam 53 olur mu? 2. sınavlardan minimum kaç almam lazım?

Hocam en kötü edebiyat dersini yükseltmeye çalışın en çok kredisi olan ders o. Dersleriniz kötü olmasına rağmen projeler alıp derse katılmaya çalışın hocalarla aranızı iyi tutun kalmazsınız.

Hocam en kötü edebiyat dersini yükseltmeye çalışın en çok kredisi olan ders o. Dersleriniz kötü olmasına rağmen projeler alıp derse katılmaya çalışın hocalarla aranızı iyi tutun kalmazsınız.
Yarından itibaren orta 3. sıraya oturup dersleri dinleyip yanlışta olsa derse katılıcam hocam inşallah geçerim

Derslerinin 60 civarı olması gerekiyor. Derslerin düşük olduğu için hocaların fazla sözlü vermeyebilir. Yani sözlüye çok güvenmeyin. Belki de verebilir ama derslerin iyi olmalı. Çalışırsan halledersin ama keşke 1.sınavlar biraz daha yüksek olsaydı 40-45 olsa iyi olurdu.

İkinci dönem ortalaman minimum 53 olmalı. Şu an 30 dediğine göre ikinci yazılı, sözlü, performans ve proje genel ortalamaları minimum 76 olmalı. Çok çalışırsan yaparsın.

Derslerinin 60 civarı olması gerekiyor. Derslerin düşük olduğu için hocaların fazla sözlü vermeyebilir. Yani sözlüye çok güvenmeyin. Belki de verebilir ama derslerin iyi olmalı. Çalışırsan halledersin ama keşke 1.sınavlar biraz daha yüksek olsaydı 40-45 olsa iyi olurdu.

9. sınıf corona ile geçtiği için okulu ciddiye alamadım okullar açılınca odaklanamadım corona da oturmaya alışmak vb. şeylerden dolayı ilk defa lise okuduğum için sınav sistemine alışamadım ortaokulda Full test sorarladı 10 soru 10 klasik çıkınca kaya tostladım tabii inşallah geçerim.
İkinci dönem ortalaman minimum 53 olmalı. Şu an 30 dediğine göre ikinci yazılı, sözlü, performans ve proje genel ortalamaları minimum 76 olmalı. Çok çalışırsan yaparsın.

Defterlerimi tamamlamaya başladım şimdi hocalar performansı oradan verecekmiş tamamladım sayılır çoğunu.

2 dönemin ortalaması 50'den aşağı olursa kalırsınız öncelikle bunu bilelim. Şu an toplam ortalamanız 38,5 şu anki dönemin ortalaması ise 30 hocayla kötü olmadığınız derslerin ortalaması 45-50 civarı girileceğini düşünürsek bu 30 ortalama 45-50 civarına çıkabilir. Hatta sınavlarınızı biraz daha iyi yapabilirseniz ilk ortalamanızdan daha yüksek bir ortalama ile dönemi tamamlayabilirsiniz.

2 dönemin ortalaması 50'den aşağı olursa kalırsınız öncelikle bunu bilelim. Şu an toplam ortalamanız 38,5 şu anki dönemin ortalaması ise 30 hocayla kötü olmadığınız derslerin ortalaması 45-50 civarı girileceğini düşünürsek bu 30 ortalama 45-50 civarına çıkabilir. Hatta sınavlarınızı biraz daha iyi yapabilirseniz ilk ortalamanızdan daha yüksek bir ortalama ile dönemi tamamlayabilirsiniz.

Ağzınıza sağlık hocam sınavlarım bugün bitti hepsi ortalama geçti sadece edebiyat sınavım biraz kötü geçti ama orada problem değil hoca geçirir diye düşünüyorum şu anda ortalamam 37 2 tane hoca not girdi daha mat edebiyat szölü beden falan derken sınıfı geçerim diye düşünüyorum teşekkürler hocam iyi günler dilerim.

Bir de hocam kendimi arkadaş ortamına falan çok kaptırdım okul çıkışı olsun akşamları olsun hafta sonları olsun falan evde durmadım neredeyse ailemede derslerim iyi falan diyordum o yüzden pek de sorun etmiyorlardı son zamanlar artık dişimi sıkıyorum inşallah geçerimders çıkarmış oldum virüs falan derken adamakıllı gezememiştik zaten inşallah geçerim.
Ders notlarımı atacağım şimdi sözlüler ile falan kaç olur? Hocalar ortalam 60 60 giriyor sözlüme
1 yıldır. Ek olarak müzikçi 100 100 girecek kesin @Lvorexn
notlarr.PNG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı