Sınıfta sürekli tehdit edilmek

Scott Cawthon

Hectopat
Liseye gidiyorum neredeyse dönem başladığından beri tehdit edilip sınıfta kışkırtılıyorum. Bunun yüzünden de boş yere ceza yemişliğim olduydu şimdi ise diyeceğim fakat tehdit eden kişi bayağı bir artist tipli biri dalmak istiyorum fakat şimdi de bunu yaparsam disipline gideceğim yine o boş bir yalan uyduracağı için. Bugün ise okul çıkışı buldu yine kışkırttı bu konuyla ilgili kendimi nasıl savunabilirim? Bir de bu kişi saçma gelecek ama ekstradan sapık biri bir de diyeceğim zamanda yalvarıyor sürekli. Yardımcı olabilir misiniz nasıl rahat bir şekilde şikayet edebilirim?

Daha önceden bu tehditlere, kışkırtmalara neden olan bir olay varsa dayanak olarak o olayı gösterin. Epey sinir bozucu bir durum.

Sizde yanınıza kışkırtmaları yaptığına şahit olan arkadaşlarınız varsa onları alın. Şikayetinizi dinleyen kişiye o andavallar yokken yaşadığınız her şeyi düzgünce anlatın.

Sizde yanınıza kışkırtmaları yaptığına şahit olan arkadaşlarınız varsa onları alın. Şikayetinizi dinleyen kişiye o andavallar yokken yaşadığınız her şeyi düzgünce anlatın.

Sadece 1 tane arkadaşım var sürekli yanımda oluyor oda olanlara şahit olacak zaten ama sürekli peşimizden gelip kışkırtıyor beni o yokken nasıl bir şekilde gidip hemen diyebilirim her dakika peşimde.

Son kelimesine kadar anlatacağım zaten hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı