Sınıftaki bazı kızlar bana çok kötü davranıyor

Ne yani adam zorbalık görmeye devam mi etsin? Ne saçma düşünce bu?
Konu sahibinin kendini savunabilecek akla sahip olduğunu düşünüyorum. Sizin diğer yorumlarınıza bakınca akıldan ziyada şiddete başvurduğunuz görünüyor. Zorbalık dediğiniz şeyi gözümde canlandırıyorum, kızların laf sokması. Bu arkadaş da aynı şekilde karşılık verebilecektir. Değil mi?

Arkadaşlar merhaba. Ben sınıfta pek sevilmeyen biriyim. 4 tane falan arkadaşım var ama sınıftaki özellikle bazı kızlar beni sürekli hedef olarak gösterme peşindeler. Okuldaki hocalar beni bayağı seviyor. Özellikle rehberlik hocası ile aram çok iyi. Daha geçen benim için Ankara'daki spor liselerini araştırıp hepsiyle konuştu ama bazı kızlara nedense ne yapsam batıyor. Nedenini bilmiyorum ama sürekli böyleler. Ne yapmamı önerirsiniz dostlar?
Sen niye umursuyorsun ki? Bu tarz insanlar davranışlarının senin canını sıktığını anladıgında üzerine daha çok gelirler.

Sınıfta ya hocalarınız tarafından sevilirsiniz ya arkadaşlarınız. Siz seçinizi hocalardan yana kullanmışsınız. Yapacağınız bir şey yok, bununla yaşamayı öğrenin.

Gidipde hocalara yalakalık yapmadım kimseyi ispiyonlamadım ne alaka şimdi sadece hocalarla muhabbet ediyoruz ve beni seviyorlar.

Reis bizim şansımız bu fakat sen vazgeçme üstüne git hani şahsen ben kızlara vuramıyorum malum şartlarda(feministler) fakat hocaları fazla sallama hakkını yedirme hak da yeme
Olur mu hocam kadın istediğini yapar ama kadına el kalkar mı?(!)
Reis tamame haklısın sana katılıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı