Sınıftaki bir kız benden hoşlanıyor mu?

Kıza bu resmi göster ne görüyorsun diye sor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sınıfta en arka sıradayım ve hemen önümdeki sırada tek oturan bir kız var ve derste sürekli arkasına dönüp bana bakıyor. Arada bana baktığını görünce tenefüsse kaç dakika kaldı diye sorular soruyor. Bende cevap veriyorum neyse sonra her ders illaki arkasını dönüp bizimle konuşur ben ve sıra arkadaşım sürekli şakalaşırız ve her espri vesaire yaptığımda kız gülüyor ama arkadaşım yapsa gülmüyor. Hep benim dediklerime gülüyor ve kızla normal sohbet ederken kendini bana havalı gösteriyor, dikkat çekmeye çalışıyor ve bir gün en ön sıraya tekerlekli sandalyeli arkadaşımın sıra arkadaşı gelmemişti bende ona yardımcı olmak için yanına oturdum ve o kız hemen arka sıradaydı arka sıradakini kaldırmış yerine o oturmuş ve derste gene benimle muhatap oluyor, konuşuyor ve gülüyor. Teneffüste gözü hep bende neden anlamıyorum.

Size asiktir belki arkadasim?

Y-yorulduysan-
DobV4iPXoAA9gUj.jpg

-yorulduysan gel otur.

Saçma. En son bana bakıp tebessüm eden kıza açıldığımda red cevabı alıp oturmuştum. Uğraşma, yol ver gitsin.

Kızın beyni ile bilgisayar aracılığıyla bağlantı kurdum. Kız sizinle evlenmek istiyor. Hatta h-hemen. Bence fırsatı kaçırmayın derim. "LoRdUm gelse de beni kaçırsa" gibi hayalleri var. Bu bilgileri verdiğim için şahidiniz benim karışmam 😳

Geri
Yukarı