Sınıftaki kız benden hoşlanıyor mu?

Kromish

Hectopat
Merhaba, sınıfımızda dikkatimi çeken bir kız var. İyi birisine benzediği için, davranışları yüzünden ondan hoşlanıyorum. Bu durumdan iki yakın arkadaşımın haberi var. Kız sınıftan çıkınca, girince "Burak, senin ki geldi" gibi şeyler söylüyorlar. Bu cümleler her ne kadar beni mutlu etse bazen hoşuma gitmiyor. Kızın bunları duymasından, parçaları birleştirip çözmesinden korkuyorum. Bugün okulda arkadaşıyla beraber bana bakarak bir şeyler konuştuğunu gördüm. Bakmamaya çalıştım ama bu tarafa baktıklarından emindim. Birbirimize çok uzak olduğumuz için başkasına da bakabiliyor olabilir ama sanki bana bakıyordu. Bu beni korkutuyor. Arkadaşlarımın bu şekilde söylediği şeyler onu rahatsız mı etti? Yoksa o da mı benden hoşlanıyor?(Bu ihtimali pek düşünmüyorum.) Kız çok güzel değil. Zaten bende yakışıklı birisi değilim. Benim için önemli olan şey dış görünüşten ziyade içi (Lütfen espri yapmayın.) Önemli. Kızı rahatsız edip, sapık gibi gözükmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kız kesinlikle anlamıştır hem arkadaşlarının tavırlarından dolayı hem de bakışını falan yakaladıysa parçaları birleştirmiştir bile :) kadınlar konuşur yani arkadaşlarına anlatıp fikir alıyordur korkacak bir durum yok bence. Eğer kafanızın uyacağını düşünüyorsan bir yolunu bulup sohbet etmeye başla. O da senden hoşlanıyorsa belli eder zaten.

Yorumlara bakma sen dostum. Üzerinde ki cekingenligi atmalisin öncelikle. Gerçekten ondan hoşlandığına eminsen gidip yüz yüze olarak konusmalisin. Yanına git ve musaitsen konuşabilir miyiz diye kendini ifade et. Teknoloji ilerlemis olabilir. Fakat bu gibi duygusal konular teknolojik aletlerle görüşülerek halledilecek bir konu değil bana sorarsan. Kız zaten ilginin farkındadır senin. O farketmesi yanındaki fark edip söyler zaten. Kizlar öyledir 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı