Sınıftaki kız benden hoşlanıyor mu?

Merhaba, sınıfımızda dikkatimi çeken bir kız var. İyi birisine benzediği için, davranışları yüzünden ondan hoşlanıyorum. Bu durumdan iki yakın arkadaşımın haberi var. Kız sınıftan çıkınca, girince "Burak, senin ki geldi" gibi şeyler söylüyorlar. Bu cümleler her ne kadar beni mutlu etse bazen hoşuma gitmiyor. Kızın bunları duymasından, parçaları birleştirip çözmesinden korkuyorum. Bugün okulda arkadaşıyla beraber bana bakarak bir şeyler konuştuğunu gördüm. Bakmamaya çalıştım ama bu tarafa baktıklarından emindim. Birbirimize çok uzak olduğumuz için başkasına da bakabiliyor olabilir ama sanki bana bakıyordu. Bu beni korkutuyor. Arkadaşlarımın bu şekilde söylediği şeyler onu rahatsız mı etti? Yoksa o da mı benden hoşlanıyor?(Bu ihtimali pek düşünmüyorum.) Kız çok güzel değil. Zaten bende yakışıklı birisi değilim. Benim için önemli olan şey dış görünüşten ziyade içi (Lütfen espri yapmayın.) Önemli. Kızı rahatsız edip, sapık gibi gözükmek istemiyorum.

Çıkışta kes yolunu "hayırdır LAN ne konuşuyosunuz bana bakarak?" de. Seni sevdiğini söyleyecektir.

Gereksiz konu çünkü. Kız sadece bakmış. Diğerleri de baktı hepsine neden konu açmadınız?
Yazdığımı okumadığınız ne kadar belli. Konuma boş deme hakkınız yok. Burada yaşadığım bir şeyi yazdım. Eğer gereksiz buluyorsanız müsade edip, cevap yazmazsınız. Farkındaysanız içeriği anlayan kişiler konu hakkında ki mantıki fikrini belirtmiş, sizin aksinize. Şimdi konuya müsade eder misiniz ?

Merhaba, sınıfımızda dikkatimi çeken bir kız var. İyi birisine benzediği için, davranışları yüzünden ondan hoşlanıyorum. Bu durumdan iki yakın arkadaşımın haberi var. Kız sınıftan çıkınca, girince "Burak, senin ki geldi" gibi şeyler söylüyorlar. Bu cümleler her ne kadar beni mutlu etse bazen hoşuma gitmiyor. Kızın bunları duymasından, parçaları birleştirip çözmesinden korkuyorum. Bugün okulda arkadaşıyla beraber bana bakarak bir şeyler konuştuğunu gördüm. Bakmamaya çalıştım ama bu tarafa baktıklarından emindim. Birbirimize çok uzak olduğumuz için başkasına da bakabiliyor olabilir ama sanki bana bakıyordu. Bu beni korkutuyor. Arkadaşlarımın bu şekilde söylediği şeyler onu rahatsız mı etti? Yoksa o da mı benden hoşlanıyor?(bu ihtimali pek düşünmüyorum.) Kız çok güzel değil. Zaten bende yakışıklı birisi değilim. Benim için önemli olan şey dış görünüşten ziyade içi (lütfen espri yapmayın.) Önemli. Kızı rahatsız edip, sapık gibi gözükmek istemiyorum.

Hocam Allah aşkına gidin yazdığınız tek şey arkadaşların kız girince laf ediyormuş, kızda birisiyle konuşurken sana bakmış. Tamam da ne anlayabiliriz bu arada?

Gerçekten aşırı boş bir konu olduğunu düşünüyorum.

Hocam demek isteğimi ben tam anlatamadım yada siz anlamadınız. Benim burada demek istediğim bu değil. Ben sadece bu deneyimi yaşamak istiyorum. Nedeni ise üniversitesi'de bunun zorluğunu çekmek istememem. "Sevgilim olsun da adam olayım" gibi bir cümle kurdum mu ? Nasıl bir kafayla bunu düşündünüz. 40 tane sevgili yapayım gibi bir şey de demedim. Nasıl böyle bir yargıya vardınız.
Benim sorduğum da neden üniversitede bunun zorluğunu çekesin? Hayatında hiç sevgilin olmadığı için ezilecek misin? Sevgilin olmadığı için değil sen kendini ezdirirsen başkaları da ezer. Demek istediğim de 40 sevgilisi olan adamın, hiç sevgilisi olmayan adamdan bir farkı yok. Sadece gelecek ilişkilerinde haliyle daha başarılı olur(genelleme kesin değil). Bir işi nasıl ilk seferde yavaş ve zorlanarak yapıp çok fazla yaptıktan sonra kolay ve seri bir hal alıyorsa bu da onun gibi bir şey.

Evet, cevap bekliyorum. Boş bir şey söylediğinin farkına mı vardın da cevap vermiyorsun ? Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
Cevap verme gereği duymamıştım. Böyle şeyler gelip geçici. Gerçekten, flört edip ömür boyu beraber olacağını mı düşünüyorsun? 25 yaşına geldiğinde bu forumu bile hatırlamayacaksın belki. Bunları bırak da git sınavlarınla ilgilen. 11. sınıf önemli bir dönem.

Geri
Yukarı