Sınıftaki kız benden hoşlanıyor mu?

Hocam şunu söyleyelim. Biz nereden bilelim kızın aşık olup olmadığını? Bir erkeğe bakamayacak mı? Hem birisi hakkında konuşurken yapılacak son şey onun yüzüne bakmak olurdu. Size baktığından bile emin değilsiniz ki baksa bile nasıl anlayalım aşık olduğunu? Aşk meşk bırakın bu işleri gidin dersinize çalışın. Ciddi ciddi söylüyorum kapatın bilgisayarı , telefonları Kız işini de bırakın ders çalışın. Üniversitede bulunur kız. Hem daha samimi olur. Hem ciddi bile olabilir üniversite aşkları. Lütfen bu tür şeyleri bırakın biraz hayatınıza yönelin.
Hocam burası bir forum. Sadece anlattığım şeylerle beraber konu hakkında ki fikrinizi merak ediyorum. Belki benim aklıma gelmeyen bir şey sizin aklınıza gelecek. Hocam lütfen bana hayat dersi vermeye çalışmayın. Neyin ne olduğunu bilebilecek yaştayım. Yaptığınız öneri zaten hayatta ki amacım.

Hocam önemli seneniz var, yakmayın bence kendinizi.
Ayrıca hayat dersi vermeyin demişsin, emin olun kızdan daha önemli bu sınav. Kız sizle sevgili olduktan sonra "terk edebilir/aldatabilir" sınav senenizden sonra zaten sizle aynı duyguları paylaşan,düşünen birini bulacaksınız :).

Hocam önemli seneniz var, yakmayın bence kendinizi.
Ayrıca hayat dersi vermeyin demişsin, emin olun kızdan daha önemli bu sınav. Kız sizle sevgili olduktan sonra "terk edebilir/aldatabilir" sınav senenizden sonra zaten sizle aynı duyguları paylaşan,düşünen birini bulacaksınız :).
Hocam bunlardan emin olun haberim var. Erken hazırlığın sınavda çok önemli olduğunu biliyorum. Ders konusunda hiç bir sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum. Hocam Lise 4'de zaten bir sevgili yapmayacağım. O yüzden Lise 3'de 1 tane yapıp bu duyguyu, nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istiyorum. Daha önce bu duyguyu yaşamadım. Çünkü Üniversite'de bunun çok eksikliğini cekicegim. Pek özgüvenli birisi değilim. Bide üniversite'de hiç sevgilisi olmamış birisi olursam çok zorluk çekeceğim gibi. Acaba yanlış mı düşünüyorum ?

Hocam bunlardan emin olun haberim var. Erken hazırlığın sınavda çok önemli olduğunu biliyorum. Ders konusunda hiç bir sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum. Hocam Lise 4'de zaten bir sevgili yapmayacağım. O yüzden Lise 3'de 1 tane yapıp bu duyguyu, nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istiyorum. Daha önce bu duyguyu yaşamadım. Çünkü Üniversite'de bunun çok eksikliğini cekicegim. Pek özgüvenli birisi değilim. Bide üniversite'de hiç sevgilisi olmamış birisi olursam çok zorluk çekeceğim gibi. Acaba yanlış mı düşünüyorum ?
"Sevgili yapayım, o deneyimi yaşayayım" amacıyla kızlara yanaşırsan hiç bir yol alamazsın.

Ne alaka? Sevgilin olunca adam mı oluyorsun? 40 tane olsa ne yazar 1 tane olsa ne yazar.

Arkadaşlar kızların duygusu yokmuş gibi davranmayın. Onlar da birilerinden hoşlanıp, aşık olabiliyor. Gidin vakit geçirin, sohbet edin. Su akar yolunu bulur diye bir deyim vardır. Kız da size karşı bir şey hissederse anlarsın zaten ve ordan yolunu bulursun.

Ne alaka? Sevgilin olunca adam mı oluyorsun? 40 tane olsa ne yazar 1 tane olsa ne yazar.
Hocam demek isteğimi ben tam anlatamadım yada siz anlamadınız. Benim burada demek istediğim bu değil. Ben sadece bu deneyimi yaşamak istiyorum. Nedeni ise üniversitesi'de bunun zorluğunu çekmek istememem. "Sevgilim olsun da adam olayım" gibi bir cümle kurdum mu ? Nasıl bir kafayla bunu düşündünüz. 40 tane sevgili yapayım gibi bir şey de demedim. Nasıl böyle bir yargıya vardınız.

Hocam demek isteğimi ben tam anlatamadım ya da siz anlamadınız. Benim burada demek istediğim bu değil. Ben sadece bu deneyimi yaşamak istiyorum. Nedeni ise üniversitesi'de bunun zorluğunu çekmek istememem. "sevgilim olsun da adam olayım" gibi bir cümle kurdum mu? Nasıl bir kafayla bunu düşündünüz. 40 tane sevgili yapayım gibi bir şey de demedim. Nasıl böyle bir yargıya vardınız.

Gereksiz konu çünkü. Kız sadece bakmış. Diğerleri de baktı hepsine neden konu açmadınız?

Hocam bunlardan emin olun haberim var. Erken hazırlığın sınavda çok önemli olduğunu biliyorum. Ders konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum. Hocam lise 4'de zaten bir sevgili yapmayacağım. O yüzden lise 3'de 1 tane yapıp bu duyguyu, nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istiyorum. Daha önce bu duyguyu yaşamadım. Çünkü üniversite'de bunun çok eksikliğini cekicegim. Pek öz güvenli birisi değilim. Bir de üniversite'de hiç sevgilisi olmamış birisi olursam çok zorluk çekeceğim gibi. Acaba yanlış mı düşünüyorum?
Sevgili ekmek, su gibi bir ihtiyaç değil. Nasıl bir duygu acaba diyerek sevgili olunmaz. Çok sahte bir ilişkiniz olur.
Ayrıca sevgiliniz olmadı diye üniversitede zorluk falan çekmezsiniz.

Geri
Yukarı