Sınıftaki kıza sevdiğimi söylemeli miyim ve nasıl?

invent0r

Hectopat
Bilgiler:
Öncelikle 15 yaşındayım. Lise 2'ye geçtim ve fen Lisesinde okuyorum. (Fen Lisesi dememin sebebi hava atmak değil, arkadaş ortamını anlayın diye söylüyorum.)
Kendi sınıfımdaki bir kızdan hoşlanıyorum. Onun sadece dış görünüşünü değil karakterini de seviyorum. Tanışalı daha 1 yıl oldu (9. sınıfta tanıştık). Araya pandemi girdi.
Ben de Instagram üzerinden ona yazmaya karar verdim. Neyse konuşuyoruz, Bana kızdığı zaman (daraltılmaktan hiç hoşlanmıyormuş, bunu
Daha önce bilmiyordum.) arkadaşım dedi. Arkadaşım dedi! Sizce bu ne demek? Ben arkadaş olarak kalmamızı istediğini çıkardım buradan.(İnş öyle değildir.)
Sizce ona söylemeli miyim onu sevdiği mi? Tek istediğim onunda beni sevmesi. Gezelim tozalım, eğlenelim, elimi tutsun falan bunları istemiyorum. Sadece benim gibi o da beni sevsin istiyorum. (NOT: Bu kız işleriyle hiç aram yok kusura bakmayın, zaten anlasam sormazdım.) Sizce ona Instagram üzerinden onu sevdiğimi direkt pat diye söylesem mi yoksa biraz daha bekleyip sonra söylesem mi ya da içime mi gömsem? Bilemedim.
Tecrübeli olan olmayan herkes fikrini söyleyip şu güzel arkadaşınızı mutlu eder misiniz?

Dipnot: Eğer git söyle diyenler nasıl söylemem gerektiğini de anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
bilgiler:
Öncelikle 15 yaşındayım. Lise 2'ye geçtim ve fen lisesinde okuyorum. (Fen lisesi dememin sebebi hava atmak değil, arkadaş ortamını anlayın diye söylüyorum.)
Kendi sınıfımdaki bir kızdan hoşlanıyorum. Onun sadece dış görünüşünü değil karakterini de seviyorum. Tanışalı daha 1 yıl oldu (9. sınıfta tanıştık). Araya pandemi girdi.
Ben de Instagram üzerinden ona yazmaya karar verdim. Neyse konuşuyoruz, bana kızdığı zaman (daraltılmaktan hiç hoşlanmıyormuş, bunu.
Daha önce bilmiyordum.) arkadaşım dedi. Arkadaşım dedi! Sizce bu ne demek? Ben arkadaş olarak kalmamızı istediğini çıkardım buradan.(İnş öyle değildir.)
Sizce ona söylemeli miyim onu sevdiği mi? Tek istediğim onunda beni sevmesi. Gezelim tozalım, eğlenelim, elimi tutsun falan bunları istemiyorum. Sadece benim gibi o da beni sevsin istiyorum. (Not: Bu kız işleriyle hiç aram yok kusura bakmayın, zaten anlasam sormazdım.) sizce ona Instagram üzerinden onu sevdiğimi direkt pat diye söylesem mi yoksa biraz daha bekleyip sonra söylesem mi ya da içime mi gömsem? Bilemedim.
Tecrübeli olan olmayan herkes fikrini söyleyip şu güzel arkadaşınızı mutlu eder misiniz?

Dipnot: Eğer git söyle diyenler nasıl söylemem gerektiğini de anlatabilir mi?

Kanka paranoya olmuşsun :D tavsiyem biraz daha gözlemlemen benim de çok bilgim yok fakat bu biraz pandemiden dolayı da olabilir, gerçekten abartıyorsun biraz :D.

Ben lisede gördüğüm bir kıza direkt aşık olmuştum. Daha önce hiç sevgilim olmamıştı direkt olarak seni seviyorum demiştim. Kız beni tanımıyor bile bende onu tanımıyorum ne kadar saçma. 😂 😂
Neyse sonrasında oda şaşırmıştı reddetti beni. Bende kafayı bozdum sürekli bununla iletişime geçmeye çalıştım arkadaş olmaya çalıştım önce kavga ettik sonrasında iyi anlaştık. 6 yıldır birlikteyiz. Seviyorsan git konuş bence.

Hocam, bu tip işler yüz yüze her zaman daha iyidir. Sanaldan ya da uzak mesefa çok zor yaşadım yaşayanları gördüm. Okulların açılması daha yalan 1 yıl daha beklemeniz gerekecek. Aranızı iyi tutun muhabbet edin. Onu çözmeye çalış. Kendi dış görünüşünüde eksikleri tamamlamaya çalış biraz spor yap vs. illede dayanamam diyorsan bir şey demem yanlış olur. Sizi hezimete uğratmaya vesile olmuş olmak istemem.

Dostum arkadaşlığını bu şekilde geliştirmeye devam edersen her türlü arkadaş olarak kalırsınız bence. Sana tavsiyem daha az sohbet etmen, ona yazma sıklığını azaltman. Sohbeti kes demiyorum, çok sık olmasın sadece. Açılma olayı da mesajla olacak şey değil diye düşünüyorum. Birgün sözleşirsiniz bir yere gidersiniz halledersin orda.

Yeni konular

Geri
Yukarı