Sınıftan buluşulan birine mesaj atılmalı mıdır?

Hocam 7 Ekim'den beri bu arkadaşa tüm kızlar düşmeye başlamış.
Sınıfta 5 erkeğiz 14 kız var. Hocam haliyle olabiliyor. Ben anlamıyorum siz neden gerginsiniz böyle ? Neden durduk yere konu açayım ki ? İnsan ayda 1 kızla mı tanışıyor ? Diğer kız pas vermeyince başka kızla konuştum.

Sınıfta 5 erkeğiz 14 kız var. Hocam haliyle olabiliyor. Ben anlamıyorum siz neden gerginsiniz böyle ? Neden durduk yere konu açayım ki ? İnsan ayda 1 kızla mı tanışıyor ? Diğer kız pas vermeyince başka kızla konuştum.
Siz ciddi ciddi sevgili yapmak istiyorsunuz yani? Vay be.

Oyuncak gibi bir şey değil bu. Hem yapınca çok bir şey değişmiyor.

Siz bekleyin, biri gelir eninde sonunda.

Sınıfta 5 erkeğiz 14 kız var. Hocam haliyle olabiliyor. Ben anlamıyorum siz neden gerginsiniz böyle? Neden durduk yere konu açayım ki? İnsan ayda 1 kızla mı tanışıyor? Diğer kız pas vermeyince başka kızla konuştum.

Kimse gergin değil bu konuları rahatlıkla konuşacağınız bir site var ve belirttim de zaten.

Siz ciddi ciddi sevgili yapmak istiyorsunuz yani? Vay be.

Oyuncak gibi bir şey değil bu. Hem yapınca çok bir şey değişmiyor.

Siz bekleyin, biri gelir eninde sonunda.
Hocam 1.5 yıl evde üni hazırlandım. Hiçbir kızla konuşmadım ve sevgili olmadım. Üniye başladığım için normal değil mi sizce ?
Kimse gergin değil bu konuları rahatlıkla konuşacağınız bir site var ve belirttim de zaten.
Orada soru hakkı var ve emin olun cevap gelmiyor fazla.

Gelmiyormuş onu anladım :) ilk açtığımda yine iyiydi ne bileyim.

Hocam burası öyle konular açabileceğiniz bir yer değil. Haliyle tepki yersiniz üst üste 5 konu aşk ile ilgili olunca. Ayrıca aşk aceleyle olacak bir iş değil. Her şey zaman. Zaman ile tanıyacaksınız birbirinizi. İlk görüşte aşık olduğum dediğin şey aslında hoşlantıdır, ki bu da aşk değildir. Aşk diyenler kendini kandırır. Bunu size ve bu konuya özel demedim. Sadece acele etmeyin ve sabredin. Benden tek tavsiye bu.

Daha şu konuda bile ne yapacağına karar veremeyen bir elemanı kız ne yapsın ya. Allah sabır versin :DBirde utanmadan biri pas vermeyince diğerine geçtim diyor ya .ddd

Geri
Yukarı