Sınıftan kaçma tutanağının cezası ne olur?

Hocam pilot okulsa derken? Yani normal bir meslek lisesi.
Şimdi mesela benim okuduğum lise bayrampaşa meslek lisesiydi. Müdür yardımcısına kafa atan arkadaşlarım sadece uyarı almışlardı. Ancak bunu daha saygın bir okulda yapsan hapis cezasına kadar gider bu olay. Demek istediğim bu yani.

Bir yerde ne kadar çok kötülük olur ise o kadar çok alışılagelmişlik olur.

Şimdi mesela benim okuduğum lise Bayrampaşa Meslek Lisesiydi. Müdür yardımcısına kafa atan arkadaşlarım sadece uyarı almışlardı. Ancak bunu daha saygın bir okulda yapsan hapis cezasına kadar gider bu olay. Demek istediğim bu yani.

Bir yerde ne kadar çok kötülük olur ise o kadar çok alışılagelmişlik olur.
Anladım. Umarım sadece uyarı alırız :D Ama yalan yok, çok heyecanlıydı. Kendimi Jason Statham gibi hissettim :D

Yarın son durumu bildiririm.

Anladım. Umarım sadece uyarı alırız :D Ama yalan yok, çok heyecanlıydı. Kendimi Jason Statham gibi hissettim :D

Yarın son durumu bildiririm.
Konuyu şuan okudum hocam o kadar kalabalık kaçışlarda bir şey olmaz. En fazla yok yazıp uyarılırsınız. Ancak 2-3 kişi kaçsaydınız durum farklı olurdu.

Benim tavsiyem arkadaşlarınızla okula girmeden önce buluşup bir yerlere gitmeniz. Okulun içinden kaçmak her zaman uğraştırıcı olmuştur.

İyi günler öncelikle.

Bugün 27 kişilik sınıfımdan, ben de dahil olmak üzere bayağı kişi kaçtı ve sınıfta 9 kişi kalmış. Yani tahminen 17-18 kişi kaçtı. Ve meslek dersinden kaçtık, öğle arasındayken. Tutanak tutulacakmış. Cezası ne olur?
Hastaydım. Haydi tutanak tutsun da göreyim. İstersem ders arasında giderim. Karnım ağrıyordu gittim. Haydi tutsun bakalım tutanak.

Geri
Yukarı