Sinir stressi alacak oyun önerisi

gopaw

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu aralar bir arkadaşımın canı çok sıkkın hayatı pek yolunda gitmiyor o da benim gibi oyunları seviyor ona oyun hediye almak istiyorum hani en azından mutlu etsin onu. Arkadaşımın canını yakacağından ve kendine zarar vermesinden çok korkuyorum, önereceğiniz oyunlar pek duygusal ve çok kanlı oyunlar olmasa iyi olur fiyat fark etmez ve bilgisayarı sistem olarak güçlü ağır oyunları kaldırabileceğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bu aralar bir arkadaşımın canı çok sıkkın hayatı pek yolunda gitmiyor o da benim gibi oyunları seviyor ona oyun hediye almak istiyorum hani en azından mutlu etsin onu. Arkadaşımın canını yakacağından ve kendine zarar vermesinden çok korkuyorum, önereceğiniz oyunlar pek duygusal ve çok kanlı oyunlar olmasa iyi olur fiyat fark etmez ve bilgisayarı sistem olarak güçlü ağır oyunları kaldırabileceğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kral ne güzel, düşünceli adamsın vallahi takdir ettim. Umarım kısa sürede atlatır bu süreci arkadaşın. Tarzını bilmiyorum ama zaman geçirmelik aklıma gelen bir iki oyun diyeyim. Terreira veya Satisfactory alın, mühendislik, inşa şu bu derken zaman geçer.

Forza ya da The Crew 2 öneririm. Genelde müzik açıp boş boş araba sürüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı