Sinirden ne yapacağımı artık bilmiyorum

Kaçıncı maçım oldu bilmiyorum ama takıma ya Ruslar ya da Türkler geliyor. Ruslar ile ne iletişimim var ne de herhangi bir konuşmam, adamlar oyunu da oynayamıyor. Onları geçtim Türkler daha fena. Kendi ırkımın oyuncularından nefret etmeye başladım. (buraya sakin yazdığıma bakmayın, kurallar nedeniyle böyle yazmak durumundayım yoksa ohoo.) Gerçekten ne yapmam lazım ikisiyle de karşılaşmak istemiyorum adam akıllı takım arkadaşı da bulamıyorum. Takım olmak isteyen varsa lütfen konunun altına Steam profil linkini bıraksın. Round kazandırıyorum, düzgün oynuyorum ve 4 kişi girmiş olan zekâsı pek gelişmemiş olan, alık, bön kimseler beni kickliyor maçın sonlarında. Gerçekten sinirden bilgisayarı parçalayacağım.
Competitive oyunları bırakın. Umarım binlerce saat vermemişsinizdir bu tarz oyunlara. Şahsen ben profesyonel olarak da oynadım, hayatımda pişman olduğum tek şey bu tarz oyunları zamanında oynamaktı neyse ki çok olmadan bıraktım. Yüzlerce, binlerce harika oyun var. Sanatın alasını görebileceğin, tatmadığın zevkleri tadabileceğin bir sürü yapım var. Competitive oyunlara binlerce saat verileceği sürede o kadar çok güzel oyun bitirirsin ki, hem ufkunu açar, hem oyun kültürünü geliştirir hem de yeni yeni zevkler tatmış olursun. Genelde bu tarz oyunları oynayan insan profili daha düşük oluyor. (Genelleme yapıyorum herkesi kapsamıyor.) Saatlerinizi vermeyin lütfen böyle oyunlara. Tek bir saniyen bile çok değerli. Aynı şeyi yaparak binlerce saat geçirmeyin. Toxic insan kitlelerine maruz bırakmayın kendinizi. Çok daha güzel kitlelerin bulunduğu, yeni insanlarla topluluklarla tanışabileceğiniz daha kendine has şeylere yönelin. Herkes gibi olmayın lütfen.

Kaçıncı maçım oldu bilmiyorum ama takıma ya Rus'lar ya da türkler geliyor. Rus'lar ile ne iletişimim var ne de herhangi bir konuşmam, adamlar oyunu da oynayamıyor. Onları geçtim türkler daha fena. Kendi ırkımın oyuncularından nefret etmeye başladım. (buraya sakin yazdığıma bakmayın, kurallar nedeniyle böyle yazmak durumundayım yoksa ohoo.) Gerçekten ne yapmam lazım ikisiyle de karşılaşmak istemiyorum adam akıllı takım arkadaşı da bulamıyorum. Takım olmak isteyen varsa lütfen konunun altına Steam profil linkini bıraksın. Round kazandırıyorum, düzgün oynuyorum ve 4 kişi girmiş olan zekâsı pek gelişmemiş olan, alık, bön kimseler beni kickliyor maçın sonlarında. Gerçekten sinirden bilgisayarı parçalayacağım.

1.6 oyuncusuyum smurfum rank kasamam PC topladığım gün sana ulaşırım.

Mikrofon kullanmıyorum. Kim ne diyor duymuyorum. (sesli iletişim devre dışı) Steam ismimde Türkçe hatta yanancı bile değil. Türk'ler le değil kimseyi duymuyorum. Kafam rahat. Takım oyunuymuş, mikrofonsuz olmazmış diyenler var. Ekibiniz var ise evet takımca Discord falan okey ama bende durum bu. Her şey kapalı kafam rahat. AAA bir de sa diyenler var içimden as diyorum. Selamunaleyküm diyen daha çıkmadı çıkar ise bende aleykümselam yazarım.

Mikrofonsuz rekabetçi girmiyorsunuz umarım?

Ha eğer oyunlarda hırs faktöründen zevk alıyorum, competitive oynamak en zevk aldığım şey diyorsanız, MM girmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Faceit hala iyi mi bilmiyorum ancak eğer öyleyse faceit'ten bir üyelik satın alıp kafan rahat bir şekilde oynayabilirsin. En azından düzgün oynamak isteyen insanlarla beraber oynamış olursun. Yoksa mm çekilecek dert değil.

Mikrofonsuz rekabetçi girmiyorsunuz umarım?
Mikrofonsuz rekabetci giriyorum, çokta güzel oluyor. Hatta ve hatta kim ne konuşuyor onu bile duymuyorum. :) Solo takılınca sistem bu. Yazılanları okurum gerek kalırsa cevap veriyorum. Yoksa keyif değil stres oluyorum. Kendi takımım ise işler farklı elbette. oyunda denk gelirsek at takımdan kazanamayınca bir düşman yeri söylenmeyince dünyanın sonu değil.. Birde tek dünyam bu oyun değil :))

Mikrofonsuz rekabetci giriyorum, çok da güzel oluyor. Hatta ve hatta kim ne konuşuyor onu bile duymuyorum. :) solo takılınca sistem bu. Yazılanları okurum gerek kalırsa cevap veriyorum. Yoksa keyif değil stres oluyorum. Kendi takımım ise işler farklı elbette. Oyunda denk gelirsek at takımdan kazanamayınca bir düşman yeri söylenmeyince dünyanın sonu değil. Bir de tek dünyam bu oyun değil :))

Kul hakkından ibaret. Böyle biri benim rankimda neredeyse hiç gelmiyor zaten. Başkalarinin oyununu mahvetmeden oynayabileceğiniz oyunlar oynamanizi isterdim. Bir düşman yeri soyleyemeyince dediğin 40 dakikam çöpe gidiyor 0 zevk ve kazanamiyorum neden oynadim o zaman?

Kul hakkından ibaret. Böyle biri benim rankimda neredeyse hiç gelmiyor zaten. Başkalarinin oyununu mahvetmeden oynayabileceğiniz oyunlar oynamanizi isterdim. Bir düşman yeri soyleyemeyince dediğin 40 dakikam çöpe gidiyor 0 zevk ve kazanamiyorum neden oynadim o zaman?
Arkadaş da demiş bak ne güzel anlatmış. Trolcülerlemi uğraşayım, Türk lerlemi küfürleşeyim? Yoksa forumdaki gibi mikrofon kullanmıyorum diye eleştirildiğimlemi uğraşayım? :) Oyun bana böyle bir imkan vermiş bende kullanıyorum bu özelliği. İşime bu şekilde geliyor. Yani oyunda mikrofon kullanma zorunluluğu yok! Klavye diye bişiy var, daha kısası lazım olursa mid short gibi yazıyorum. Dikkatinden kaçtı sanırım. Mikrofon kullanmıyorum kendi arkadaşlarımla girdiğimin dışında.... Sende bu yüzden başarısız oluyorsan benden kaynaklı değil. Başkaları info vermiyorsa oda benim sorunum değil :( iyi forumlar..

Arkadaş da demiş bak ne güzel anlatmış. Trolcülerlemi uğraşayım, Türk lerlemi küfürleşeyim? Yoksa forumdaki gibi mikrofon kullanmıyorum diye eleştirildiğimlemi uğraşayım? :) oyun bana böyle bir imkan vermiş bende kullanıyorum bu özelliği. İşime bu şekilde geliyor. Yani oyunda mikrofon kullanma zorunluluğu yok! Klavye diye bir şeyy var, daha kısası lazım olursa mid short gibi yazıyorum. Dikkatinden kaçtı sanırım. Mikrofon kullanmıyorum kendi arkadaşlarımla girdiğimin dışında... Sende bu yüzden başarısız oluyorsan benden kaynaklı değil. Başkaları info vermiyorsa oda benim sorunum değil :( iyi forumlar.

Tamam sen adam gördüğünde chate infonu yazıp oynarsın, İngiltere prensi sanki her Türk küfürleşmez merak etme neyse iyi oyunlar.

Mikrofonsuz rekabetci giriyorum, çokta güzel oluyor. Hatta ve hatta kim ne konuşuyor onu bile duymuyorum. :) Solo takılınca sistem bu. Yazılanları okurum gerek kalırsa cevap veriyorum. Yoksa keyif değil stres oluyorum. Kendi takımım ise işler farklı elbette. oyunda denk gelirsek at takımdan kazanamayınca bir düşman yeri söylenmeyince dünyanın sonu değil.. Birde tek dünyam bu oyun değil :))
Siz benim takımda olduğunuzda ben daha çok sinir oluyorum. O yüzden sizinle oynayamayız :) mikrofonsuz ve ciddi olmayan maçlarda bolca yenilgi alırsınız. Takımda ki adamları da duymuyorum ne demek hocam. Maçın başında spotlandığınız sırada 1-0 yeniksiniz zaten. Karşıma gelirseniz kazanma şansınız yok =)

Geri
Yukarı