Ben ithalat cihaz aldım. Garanti önemli değil benim için. Türkiye'de garanti sadece pazarlama stratejisi bence (Apple hariç tutarım). Yurtdışından da telefon alıp kullandım zamanında. Hemen rootladım cihazımı OC bile yapilabilir aslında merak etmiyor değilim fakat denemeyeceğim.

Çok haklısın ithalatçı garantili mantıklı ama bazı telefonlarda Japonya modeli vb. Durumda güncelleme gelmeye bilir diyorlar ama sanmıyorum aynı güncellemeleri alacaktır (büyük markalarda kesin diğerleride çok büyük bir ihtimalle).

Samsung ve iPhone ilk tercihiniz olmamalı bence, gücünün hepsini kullanma gibi bir şansınız olmuyor. Eğer Dubai'den getirme ihtimaliniz varsa Huawei P8 öneririm.

Samsung ve iPhone ilk tercihiniz olmamalı bence, gücünün hepsini kullanma gibi bir şansınız olmuyor. Eğer Dubai'den getirme ihtimaliniz varsa Huawei P8 öneririm.
P8 Türkiye'de satılmıyorsa alınsın ancak Sınırsız bir bütçede yurt dışından telefon almak çok saçma ve gereksiz. Al buradan garantisi olsun ileride başını ağrıtmasınlar. 7 Plus al.

Merhaba arkadaşlar sizden bütçe sıkıntısı olmadan telefon önerisi isteyeceğim. Öncelikle şu an Note 7 yenilenmiş kullanıyorum, para iadesi isteyeceğim. Ondan önce iPhone 6 kullanıyordum. Şu an aklımda iPhone 7 Plus 128 GB veya Google Pixel XL var. Ayrıca LG V20 de sağlam telefon bence. Bilemiyorum direkt iOS alsam kasma derdi yok, yavaşlama derdi yok, 2. el fiyatı çok düşmüyor, sabit. Bunları düşününce iPhone7 Plus bir adım önde gibi, sizin düşünceleriniz nelerdir?

Bazıları Android özgürlüktür diyor ama ben 4K verdiğim cihaza zaten APK indirmem. Uygulamaları ücretli alıyorum zaten bunu da hesaba katarak yazacaklarınızı (önerilerinizi ve sebebini) merakla bekliyorum. Şimdiden çok sağ olun :) :)
Bütçeniz sınırsız ise İPhone 7+, LG V20, Moto Z üçünü birden alıp beğenmediklerinizi satın veya hediye edin :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı