Sınırsız internet önerileri

Bizim de internet yavaş özel yurt ama sınırlamışlar 10Mbps ile. Teknik ekip gelmeden verirler mi acaba? Modemi vs. ben kurar bağlarım ama kablo döşemeleri gerekiyorsa tabii bilmiyorum.

Beni baya aydınlattınız, hepinize teşekkürler :) Sanırım turknet için önce yurt idaresi ile konuşmam gerek. Superbox ise çok pahalı geliyor. Onun yerine mobil operatörlerden faturalı tarifler baksak daha uyguna bulabilir miyiz?

Beni bayağı aydınlattınız, hepinize teşekkürler :) sanırım TurkNet için önce yurt idaresi ile konuşmam gerek. Superbox ise çok pahalı geliyor. Onun yerine mobil operatörlerden faturalı tarifler baksak daha uyguna bulabilir miyiz?

Mobil operatörler de şunları tavsiye edebilirim;

Türk Telekom Prime de 50 GB + sınırsız sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve WhatsApp, bip, yaay da geçerli sınırsız internet) 3000 dakika, Türk telekomlularla geçerli sınırsız dakika ve 250 SMS 150₺

Türk Telekom Selfy de 20 GB + sınırsız sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve WhatsApp, Bip, Yaay da geçerli sınırsız internet), 750 dakika ve 250 SMS 79₺

Vodafone Red'de limitsiz internet, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 172₺

Vodafone Red'de 5 Mbps hızında limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 129₺ - 142₺ civarında

Vodafone Red'de 10 Mbps hızında limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 149₺ - 163₺ civarında

Vodafone Red de limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 173₺ - 269₺ civarında.

Türk Telekom Prime de 50 GB + sınırsız sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve WhatsApp, bip, yaay da geçerli sınırsız internet) 3000 dakika, Türk telekomlularla geçerli sınırsız dakika ve 250 SMS 150₺

Türk Telekom selfy de 20 GB + sınırsız sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve WhatsApp, bip yaay da geçerli sınırsız internet), 750 dakika ve 250 SMS 79₺

Vodafone Red'de limitsiz internet, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 172₺

Vodafone Red'de 5 Mbps hızında limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 129₺ - 142₺ civarında.

Vodafone Red'de 10 Mbps hızında limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 149₺ - 163₺ civarında.

Vodafone Red de limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 173₺ - 269₺ civarında.

Bu sınırsız YouTube vs. PC'ye internet paylaşıp girsek normal internetten gider değil mi? Mobil olduğundan sadece telefonda geçerli diye biliyorum yoksa PC dede kullanılıyor mu?

Bu sınırsız YouTube vs. PC'ye internet paylaşıp girsek normal internetten gider değil mi? Mobil olduğundan sadece telefonda geçerli diye biliyorum yoksa PC dede kullanılıyor mu?
Selfy de paylaşım oluyor, lakin Prime da emin değilim. Çünkü kullananlar dan duyduğum kadarıyla, kimi var diyor, kimi de kota dan gidiyor diyor.

Türk Telekom selfy de 20 GB + sınırsız sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve WhatsApp, bip yaay da geçerli sınırsız internet), 750 dakika ve 250 SMS 79₺

Vodafone Red'de 5 Mbps hızında limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 129₺ - 142₺ civarında

Vodafone Red'de 10 Mbps hızında limitsiz internet, 15 GB hotspot kotası, limitsiz her yöne dakika, limitsiz her yöne SMS 149₺ - 163₺ civarında

Eline emeğine sağlık, üşenmeden yazmışsın. Sanırım aşağı yukarı normal internetle aynı fiyatlara tekabül ediyor. Kafamdaki her soruya yanıt buldum. Herkese teşekkürler 🙏

Selfy de paylaşım oluyor, lakin Prime da emin değilim. Çünkü kullananlardan duyduğum kadarıyla, kimi var diyor, kimi de kotadan gidiyor diyor.

Bir de bu sınırsız internet olan 172TL'lik tarifenin linkini atar mısınız? Bakıyorum bakıyorum göremiyorum dünden beri kaldırıldı mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı