Sınırsız internet önerileri

Bir de bu sınırsız internet olan 172TL'lik tarifenin linkini atar mısınız? Bakıyorum bakıyorum göremiyorum dünden beri kaldırıldı mı acaba?
Vodafone da Faturalı kullananlara sunuluyor hocam, Vodafone Yanımda uygulamasın da teklif olarak sunulabiliyor, kişiye özel teklif olduğu için linki yok.

Ben de kendim kullanmaktayım, Şikayet Var aracılığıyla geçiş yapmıştım.

Screenshot_20211012-141741~2.png
Screenshot_20211012-141802~2.png

Eline emeğine sağlık, üşenmeden yazmışsın. Sanırım aşağı yukarı normal internetle aynı fiyatlara tekabül ediyor. Kafamdaki her soruya yanıt buldum. Herkese teşekkürler 🙏
Rica ederim hocam, Türk Telekom Prime Eksper tarifelerine de göz atın derim.

O tarifeler de mevcut kota bittikten sonra, internetiniz sınırsız oluyor...

Vodafone da faturalı kullananlara sunuluyor hocam, Vodafone yanımda uygulamasın da teklif olarak sunulabiliyor, kişiye özel teklif olduğu için linki yok.

Ben de kendim kullanmaktayım, şikayet var aracılığıyla geçiş yapmıştım.

Hız sınırlaması var mı hızı ne kadar? AKK falan kalktı ama yine de belli bir kotayı aşınca hız düşüyor mu?

Hız sınırlaması var mı hızı ne kadar? AKK falan kalktı ama yine de belli bir kotayı aşınca hız düşüyor mu?
Hız sınırı yok hocam Limitsiz Redli tarifesin de, hotspot sınırı da yok istediğim her cihaza paylaşım yapabiliyorum.

Türk Telekom Prime Eksper tarifelerini soruyorsanız hız sınırı daha önce var idi, 256 Kbps hız sınırı vardı, ama kaldırıldı. Hız sınırlaması olma dan kullanım yapabilirsiniz.

Hız sınırı yok hocam limitsiz Red'li tarifesin de, hotspot sınırı da yok istediğim her cihaza paylaşım yapabiliyorum.

Türk Telekom Prime eksper tarifelerini soruyorsanız hız sınırı daha önce var idi, 256 Kbps hız sınırı vardı, ama kaldırıldı. Hız sınırlaması olmadan kullanım yapabilirsiniz.

İyimiş o zaman alınabilir. Ben Turkcell liyim ama taahhütsüz tarifem yani istediğim zaman geçebilirim ama geçtiğim zaman da kesin o tarife gelir mi acaba? Yoksa bir işe yaramaz sınırsız internet dışındaki tarifeler. Okulda çok girdiğim yok zaten tarifem yetiyor yani amacım PC'den girmek film oyun vs. için. Yurtta bir de çoğu site de engelli hızı yavaş olduğu yetmiyormuş gibi film sitelerinin hangisine girdiysem engelli hepsi. Bir de benim kullandığım hat annemin üzerine bu tarife için kendi üzerime açıp kartla çalışan modemler varsa Superbox gibi ona takıp da yurtta kullansam olur mu acaba?

İyimiş o zaman alınabilir. Ben Turkcell liyim ama taahhütsüz tarifem yani istediğim zaman geçebilirim ama geçtiğim zaman da kesin o tarife gelir mi acaba? Yoksa bir işe yaramaz sınırsız internet dışındaki tarifeler. Okulda çok girdiğim yok zaten tarifem yetiyor yani amacım PC'den girmek film oyun vs. için. Yurtta bir de çoğu site de engelli hızı yavaş olduğu yetmiyormuş gibi film sitelerinin hangisine girdiysem engelli hepsi. Bir de benim kullandığım hat annemin üzerine bu tarife için kendi üzerime açıp kartla çalışan modemler varsa Superbox gibi ona takıp da yurtta kullansam olur mu acaba?
Şikayet Var dan, şikayet talebi sayesin de geçiş yapabilirsiniz, taahhütsüz fiyatı 399₺ diye biliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı