Sinister

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Sizi gerim gerim gerecek bir korku filmi. Gece izlerseniz 5 katı kadar daha da geriliyorsunuz. Korku severler mutlaka izlemeli diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onlarca, belki de yüzlerce korku filmi izledim aralarından beni en çok geren buydu. Tabii başlarda ve ortalarda bu germe havası çok iyi olsa da sonlara doğru neyin ne olduğunu anlamaya başlayınca iyice kaybolmaya başlamıştı.

Onlarca, belki de yüzlerce korku filmi izledim aralarından beni en çok geren buydu. Tabii başlarda ve ortalarda bu germe havası çok iyi olsa da sonlara doğru neyin ne olduğunu anlamaya başlayınca iyice kaybolmaya başlamıştı.
O listeden sevdiğiniz korku gerilim filmlerini bize önerir misiniz? Bu kategoriye çok yabancıyım, kaliteli olanlara dalmak istiyorum.

Hocam bu film çok iyi,inanılmaz iyi hatta.Ben de önereyim korku seviyormuşsunuz madem.

Sakın dinleme,Netflixte.Kesinlikle öneriyorum.

O listeden sevdiğiniz korku gerilim filmlerini bize önerir misiniz? Bu kategoriye çok yabancıyım, kaliteli olanlara dalmak istiyorum.
Genelde bu tarz filmleri etkilenmeyerek izlediğimden ve birden sorduğunuzdan dolayı aklıma bir tek bunlar geliyor:
- Testere Serisi
- Hannibal Serisi
- Mezarına Tüküreceğim (2010)
- Evdeki Düşman (2009)
- Ziyaret (2015)
- Sapık (1960)
- Şeytanı Gördüm (2010)
- İçerde (2007)
- İşkence Tarikatı (2008)
- Cinayet Günlükleri (2005)

Genelde bu tarz filmleri etkilenmeyerek izlediğimden ve birden sorduğunuzdan dolayı aklıma bir tek bunlar geliyor:
- Testere Serisi
- Hannibal Serisi
- Mezarına Tüküreceğim (2010)
- Evdeki Düşman (2009)
- Ziyaret (2015)
- Sapık (1960)
- Şeytanı Gördüm (2010)
- İçerde (2007)
- İşkence Tarikatı (2008)
- Cinayet Günlükleri (2005)
Elinize emeğinize sağlık. Çok teşekkürler. 👏

Geri